Advert
Advert
Advert

Katarlı heyet Bakan Fakıbaba ile Urfa’ya geldi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Katar Çevre Bakanı Mohammed Bin Abdullah, Ceylanpınar TİGEM arazisinde incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

Katarlı heyet Bakan Fakıbaba ile Urfa’ya geldi
Katarlı heyet Bakan Fakıbaba ile Urfa’ya geldi admin
 
( ŞANLIURFA – RHA) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Katar Çevre Bakanı Mohammed Bin Abdullah, Ceylanpınar TİGEM arazisinde incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.
 
Sabah saatlerinde özel uçakla Şanlıurfa’ya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Katar Çevre Bakanı Mohammed Bin Abdullah, Ceylanpınar’daki TİGEM arazisinde incelemelerde bulundu. Katar heyetine, TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan tarafından brifing verildi.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Ahmet Eşref Fakıbaba,”Katar Bel. ve Çevre Bakanı Sn. Mohammed Bin Abdullah Al RUHAİHİ ile birlikte ülkemize yapılacak yatırımlar için Ceylanpınar ilçemizdeyiz.” ifadelerine yer verdi.
 
Katarlı Bakan Muhammed Bin Abdullah, yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’ya tarım ve hayvancılık noktasında yatırım yapmaya geldiklerini söyledi.
 
Heyet ziyaretinde Kaymakam Ahmet Karatepe, Belediye Başkanı Menderes Atilla, Vali Abdullah Erin, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Tarım Bakanlığı Dış ilişkiler Genel Müdürü Ali Recep Nazlı, Tarım Bakanlığı Müdür Vekili Halil Şırıl ve Katarlı yetkililer hazır bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı