Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem KAŞİP'ten sitemize ziyaret

KAŞİP'ten sitemize ziyaret

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2011 Pazar 16:50
KAŞİP'ten sitemize ziyaret

Kamu Şirketleri Personelleri (KAŞİP) yönetim kurulu tarafından gazetemize ziyarette bulundular. sitemiz yayın yönetmeni Ömer Aslan’la görüş alışverişinde bulundular.

Görüşmede özlük haklarının ve asgari ücretin yükseltilmesi konusunda destek beklediklerini belirttiler.

 Türkiye kamu şirketleri personelleri genel başkanı Hakan Aydın; “Biz büyük bir kitleyiz, her ailede varız, kiminin kardeşi, kiminin yiyeni, kimin kuzeni, kiminin babası, kiminin eniştesi, kiminin kayın biraderi, kiminin de eşiyiz.

 Toplumun ortak meselesiyiz, toplumun ortak derdiyiz asgari ücretin bu kadar düşük seyretmesi ve özlük haklarının tanımlıyor olması bizleri son derece ekonomik olarak çok zor şartlara itmektedir. Bütün insanların, sivil toplum kuruluşlarının, siyasi partilerinin ve bürokrasinin bir an önce önlem alması gerekmektedir. Biz bu perişan halde iken böyle büyük bir kitlenin neler yapabileceğini her kez biliyordur. Kimsenin siyasi malzemesi de olmak istemiyoruz ama haklarımızın tanılanması şarttır. Biz bu şekilde ne kendimize ait ev, ne kendimize araba nede kendimize ait yeryüzünde ekonomik varlık sahibi olmayız.

 Ne çocuklarımıza nede toplumumuza sağlıklı bir gelecek bırakamayız en nihayetinde çocuklarımıza borç listeleri bırakıp ölmek istemiyoruz” dedi.

Sitemiz yayın yönetmeni Ömer Aslan ise KAŞİP üyelerine başarılar diledi.

KAŞİP’e Hastaneler, maliyeler, TEDAŞ, Belediye temizlik personelleri, PTT, Valilik sosyal hizmetleri, Köy hizmetleri, DSİ’liler, Milli Eğitim, Sağlık birimleri ve diğer kamu kurumlarında şirketlere bağlı çalışan kamu şirket personeli olan herkes üye olabilir.

Ziyarette Genel Başkan N. Hakan Aydın, Yardımcısı Ahmet Kalkan, Mali İşler başkanı Habib Çakmak ve danışmanı Aydın Yüksel hazır bulundular.

www.balikligol.com  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Son Dakika! İbrahim Ayhan Gözaltına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com