Advert
Advert
Advert

Kasım Gülpınar’a Legion d’Honneur ödülü verilecek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Fransa’nın En Prestijli Ödülü Legion d’Honneur'a Layık Görüldü

Kasım Gülpınar’a Legion d’Honneur ödülü verilecek
Kasım Gülpınar’a Legion d’Honneur ödülü verilecek admin

 

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’a Fransa’nın en önemli ve prestijli Ödülüne layık görüldü.

M.Kasım Gülpınar, bu başarılı çizgisini sadece ülkemizde değil yurt dışında da sürdürmeye devam ediyor. Fransa’nın dünya çapında en prestijli ödülü olan ve genelde İş Adamları, Edebiyatçılar veya sanatçılara verilen Legion d’Honneur 20 Eylül’de Fransa’da alacak.

Gülpınar’ın bu büyük ödüle laik görülmesi başta Şanlıurfa ve Siverek’te olmak üzere ülkemizde de büyük sevinç ile karşılandı.Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Siverek’te bayram törenine katılan Gülpınar: aldığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile paylaştığını ifade etti. Bu ödülü ülkem, memleketim ve sizler adına almaktan onur duyuyorum diyen söze başlayan Gülpınar dakikalarca ayakta alkışlandı. Gülpınar ödülünü 20 Eylül’de Fransa’da alacak.

kasım gülpınar Legion d’Honneur ödülü Legion d’Honneur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı