Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kasım Gülpınar, İl Yönetim toplantısına katıldı

Kasım Gülpınar, İl Yönetim toplantısına katıldı

AK Parti İl Yönetim Kurulu bu haftaki olağan toplantısına Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar katıldı

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2012 Salı 14:40
Kasım Gülpınar, İl Yönetim toplantısına katıldı
AK Parti İl Yönetimi rutin toplantısına Akdeniz İçin Birlik Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar katılarak yönetimi bilgilendirdi.AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığında AK Parti İl Binası Toplantı salonunda her hafta rutin olarak gerçekleştirilen toplantıya M. Kasım Gülpınar katılarak gündemi değerlendirdi. Gülpınar, Fransa ile ilgili yaptığı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gülpınar ayrıca yeni Anayasa ile ilgili TBMM’deki gelişmeleri ve çalışmaları anlattı.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise; “Her Pazartesi olduğu gibi bu haftada İl Yönetim Kurulu toplantımızı yaptık. Sayın Milletvekilimiz M. Kasım Gülpınar, toplantımıza katılarak çalışmaları hakkında bizi bilgilendirdi. Çok verimli bir toplantı yaptık” dedi.AK Partide gündem maddeleri ile genel durum değerlendirmesi yapıldı. Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com