Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kasım Gülpınar; Herkes haddini bilecek VİDEO

Kasım Gülpınar; Herkes haddini bilecek VİDEO

Milletvekili Kasım Gülpınar; “Herkes sınırlarını bilecek. Milletvekiliyse milletvekili, Bürokratsa bürokrat, memursa memur. Kimse kimsenin işini yapmaya kalkmasın” diyerek devlet görevlilerine sert çıktı.

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2012 Salı 14:15
Kasım Gülpınar; Herkes haddini bilecek VİDEO

Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın daveti üzerine Siverek’e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile birlikte Siverek AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada bir konuşma yapan Milletvekili Gülpınar, babasının da uzun süre milletvekili yapmasının verdiği tecrübe ve ahlakla haddini bildiğini belirterek; “Herkes haddini bilecek. Milletvekiliyse milletvekili, Bürokratsa bürokrat, memursa memur. Muhtar Milletvekilinin işini yapmayacak. Milletvekili genel müdürün işini yapmayacak. Herkes kendi sınırları içerisinde işini yapacak” diyerek Recep Tayyip Erdoğan’ın oturtmaya çalıştığı demokratik sistemde herkesin kendi konumunda çalışması gerektiğini hatırlattı.

 

Burada bir konuşma yapan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ise “Bölgeye daha çok yatırım yapılması lazım. Maalesef bu huzur ve güven ortamı, bazı illerimizde yeterince oluşmadığı için özel sektör yatırımlarında kamu kadar artış görmüyoruz. Ama özelde de artış var. Şanlıurfa, Gaziantep ve Adıyaman gibi illerimizde gerçekten bir canlılık görüyoruz. Sadece GAP Bölgesinde geçen yıl 7 milyar dolarlık ihracat yapılmış. Demek ki bu bölge canlı bir bölge, özel sektör için de ciddi potansiyeller sunan bir bölgedir” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ise Hilvanlı olduğunu belirterek Hilvan’ın en hayati sorunu olan içme suyunu projesinin işlediğini, sulama suyunu ise Hilvan’a getirmenin faydalarına değindi.

Hilvan’a içme suyu projesine katkılarından dolayı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’a teşekkür eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; “Hilvan için en önemli proje gerçekleşiyor. 14 km’den su getiriyoruz. Kısmet olursa 11 ay sonra içme suyunu Hilvanlılar kullanabilecekler” dedi.

 

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siverek’e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek bir süre burada partililerle sohbet etti.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Yaygın, Mehmet Canpolat, Ahmet Ekinci, Mehmet Eriten, Hilvan teşkilat üyeleri eşlik ettiler.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com