Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kaşıkta Yumurta Taşıdılar

Kaşıkta Yumurta Taşıdılar

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2010 Çarşamba 20:47
Kaşıkta Yumurta Taşıdılar

Şanlıurfa Belediyesi'nce Hayati Harrani Gençlik ve Kadın Destek Eğitim Merkezi'nde bu yıl ilki düzenlenen "1. Gençlik Şenliği" kapsamında çocuklara tiyatro gösterisi ve birbirinden güzel yarışmalar düzenlendi.

     Hayati Harran-ı Mahallesi'nde yaptırılan Şanlıurfa Belediyesi bünyesinde hizmet veren Hayati Harran-ı Gençlik ve Kadın Destek Merkezi'nde kurs gören kursiyerlerin çocuklarına yönelik sosyo-kültürel ve sportif amaçlı düzenlenen "1. Gençlik Şenliği" ilginç yarışmalara ev sahipliği yaptı.

     6–7–8 Nisan 2010 tarihleri arasında devam eden "1. Gençlik Şenliği"nin 2. gününde spor turnuvalarına devam edilirken Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Oyuncuları tarafından çocuklara "Barış Gezegeni" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

     Tiyatro ve yarışmalara büyük ilgi gösteren çocuklar kendilerine bu imkânı sunan Şanlıurfa Belediyesi'ne ve Başkan Fakıbaba'ya teşekkür ettiklerini kaydettiler.

    İlk kez yoğurt yeme, kaşıkta yumurta taşıma ve çuvalla yürüme yarışmasına katılan çocuklar ilginç görüntüler oluşturdu. Yumurtaları düşürmemek için birbirleriyle yarışan çocukların yanı sıra çuvalda kaybolan miniklerin yarışma heyecanı görülmeye değerdi.

   "1. Gençlik Şenliği" 8 Nisan 2010 Perşembe Günü düzenlenecek olan etkinliklerle sona erecek. 3 gün süren şenlik kapsamında gerçekleştirilen futbol, basketbol, masa tenisi ve satranç müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri 8 Nisan 2010 Perşembe Günü Saat 14.30'da düzenlenecek olan törenle takdim edilecek.

     Ayrıca şenlik kapsamında yine saat 15'te Grup Turkuaz tarafından gençlere bir konser verilecek.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com