Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Kas Hastalıklarını Anlatan Film Urfa'da

Kas Hastalıklarını Anlatan Film Urfa'da

Halkın “Kas Hastalıkları” konusunda bilgilendirilmesi amacıyla “Düşümdeki Uçurtma Belgesel Filmi” Şanlıurfa’da gösterime giriyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2013 Perşembe 12:29
Kas Hastalıklarını Anlatan Film Urfa'da


Türkiye Kas Hastalıkları Derneği’nin katkılarıyla organize edilen belgesel filmi 7 Haziran 2013 Cuma Günü Şair Nabi Kültür Merkezi’nde Saat 20:00’da izleyiciyle buluşacak.
Türkiye Kas Hastalıkları Derneği’nden yapılan yazılı açıklamada çekimleri Diyarbakır, Batman ve Van illerinde yapılan “Düşümdeki Uçurtma” filmi halkın kas hastalıkları konusunda bilinçlendirilmesini hedefliyor.
Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi. ““Düşümdeki Uçurtma” filmi Bize hayallerimize serbest bırakabildiğimiz ölçüde özgür olabileceğimizi hatırlatan bir umut filmidir. Filmin tanıtımı ve içerdiği hassas mesajların topluma iletilmesinde önemli işlevi olacaklarına inandıkları ve hayallerin izini sürerken  adına hastalık  denilerek yok sayılmış, varlıkları unutulmuş insanların, zaman zaman dramdan trajediye dönüşen yaşamlarına dokunmaya çalışmak ve bu dokunuşla birlikte içinde yaşadıkları unuttukları kentlerin tarihine onlarla birlikte yolculuk yapmak ve düşlerimizdeki uçurtmayı gerçeğe dönüştürmek yapılan belgesel filmidir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com