Advert
Advert
Advert

Nihat Çiftçi, "Hiçbir icat insandan üstün olamaz"

Kariyer Günleri programında öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini gençlerle paylaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, " Hiçbir icat insandan üstün olamaz" dedi. Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleşen Kariyer Günleri programına katılan Başkan Nihat Çiftçi, başarı sırını gençlerle paylaştı.

Nihat Çiftçi,
Nihat Çiftçi,

 

Katıldığı programda, öğrenciliğin dünyaya bakış açısını ve yeniliğe açıklığının önemine vurgu yapan Başkan Çiftçi, ülkenin kaderinin ve gelişiminin öğrencilerin başarısıyla doğru orantıda geliştiğinin altını çizdi.

Sohbet havasında geçen programda öğrenciler her konuda Başkan Nihat Çiftçi'ye sorularını yöneltti.

Öğrencilere her şeyden önce insanın önemli bir değer olduğunu ifade eden Başkan Çiftçi," Hiçbir icat insandan üstün olamaz. En kıymetli varlık insan, en muhteşem icat insandır" dedi.

Toplumunun her branşa ihtiyacı olduğunu ve her uzmanlık alanının temelinde topluma hizmet etmek olduğunu söyleyen Başkan Çiftçi,"Hangi işi yaparsak yapalım, insanlara nasıl faydalı olabilirimi düşünmek lazım. En güzel yıllar gençlik yıllarıdır, iyi bir eğitim alarak geleceğe yönelik bakış açımızı netleştirmeliyiz. Başarının sırrı çok çalışmaktan geçer, Ülkemiz, ailemiz ve ortak miraslarımız için çok çalışmalıyız" şeklinde konuştu.

Katıldığı programda öğrencilerle sohbet eden Başkan Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime ve gençliğe her anlamda destek vereceklerini belirtti. Öğrencilere telefon numarasını vererek, istedikleri zaman arayabileceklerini söyledi.

Nihat Çiftçi Başkan Çiftçi Büyükşehir Belediyesi Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak