Advert
Advert
Advert

KARAKÖPRÜ’NÜN BİRÇOK SORUNU TARİHE GÖMÜLDÜ

Ak Parti Karaköprü İlçe Teşkilatı ve Karaköprü Belediyesi ile ortaklaşa yapılan mahalle toplantılarının bu seferki adresi Akbayır Mahallesi oldu.

KARAKÖPRÜ’NÜN BİRÇOK SORUNU TARİHE GÖMÜLDÜ
KARAKÖPRÜ’NÜN BİRÇOK SORUNU TARİHE GÖMÜLDÜ

Karaköprü Akbayır Mahallesi yapılan mahalle toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan yardımcıları, Birim Müdürleri, Ak Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel ve yönetim kurulu üyeleri ile mahalle sakinleri katıldı. Gerçekleşen toplantıda sıcak, samimi bir şekilde karşılanan Başkan Çiftçi’yi misafir eden mahalle sakinleri memnuniyetlerini, önerilerini ve eksiklikleri tek tek bildirme fırsatı buldular. Ak Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel, Büyükşehir yasası ile birlikte Merkez İlçe olan Karaköprü’nün artık daha fazla hizmet göreceğini, daha fazla gelişeceğini dile getirdi.

 

Başkan Çiftçi; “Üç buçuk yıldır Karaköprü için nasıl çaba sarf ettiğimizi hep birlikte görüyoruz, genel olarak Karaköprü’nün birçok sorunu tarihe gömüldü, bunlardan Akpınar Dere Islah Projesi’dir, Mayıs ayı itibari ile sağ ve sol kısımlarının peyzajı ile beraber bitiyor. Güvenliğin Emniyet’e devri ile birlikte İlçe Emniyet binası için 10 bin m²’lik yer tahsisi yaptık, İlçe olmamızla birlikte Kaymakamlık, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tapu Müdürlüğü gibi önemli kurumlar 6 ay içerisinde Karaköprü’de kurulacak, artık vatandaşlarımız yapacağı resmi bir iş için şehir merkezine gitmek zorunda kalmayacaktır. Kurum olarak Karaköprü’de, alt ve üst yapısın tamamlayarak 100 km üzerinde yep yeni 10 adet bulvarlar açtık, 40 adet park yaparak yeşil alan sayımızı çoğalttık, Karaköprü’de önceden mevcut olan 11 bin m²’lik yeşil alanı 280 bin m²’ye çıkardık. Tabiî ki bunlar yeter mi elbette yetmez, daha çok çalışacağız” dedi.

Mahalle sakinleri yapılan çalışmaların takdir edilecek kadar çok olduğunu, mutlaka eksiklikler olacaktır, eleştiriler insanları doğruya götürür, Sayın Başkanımız çok güzel konuşuyor, bir projenin ne zaman biteceğini tarih vererek emin bir şekilde konuşuyor, gerçekten yapılan hizmetlerin bitmesi ile birlikte Karaköprü bambaşka bir ilçeye dönüşecektir, size ve ekibinize teşekkür ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır