Advert
Advert
Advert

Karaköprü'deki bu cadde 4 yıldır asfalt bekliyor

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Narlıkuyu Mahallesi sakinleri, burada bulunan caddenin asfaltlanmadığına tepki gösterdi.

Karaköprü'deki bu cadde 4 yıldır asfalt bekliyor
Karaköprü'deki bu cadde 4 yıldır asfalt bekliyor admin

(ŞANLIURFA-RHA) Mahalleliler, 4 yıldan beri istedikleri halde caddenin asfaltlanmamasından dolayı yetkililere tepki gösterdi. Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Narlıkuyu Mahallesi sakinleri, burada bulunan caddenin asfaltlanmadığına tepki gösterdi. Mahallede bulunan 113. Caddenin 4 yıldan beri asfaltlanmadığını söyleyen mahalleliler, bu caddenin ciddi problemleri ortaya çıkardığını belirtti.

Yaz mevsiminde aşırı sıcaklıklar nedeniyle pencerelerini açmak isteyen vatandaşlar, inşaat halinde olan yoldan dolayı toz dumana maruz kalıyor. Araçların geçişi sırasında dumana maruz kalmamak için pencereleri kapatarak sıcaklığa mahkum olan mahalleliler, kış mevsiminde ise bu caddede çamurdan geçilmediğini ifade etti.

4 yıldır yolun asfaltlanmamasına tepki gösteren mahalle sakinleri, köy yollarının bile bu durumda olmadığını, yerleşim olarak diğer ilçelere göre daha fazla gelişmiş ilçeye böyle yollar yakışmadığını öne sürdü.

Araçların da zarar bu yolda zarar gördüğünü dile getiren bir vatandaş, “Burada yazın toz dumandan dolayı geçemiyoruz, kışın da çamurdan dolayı buradan araçlarla geçemiyoruz. Kaç kez bildirmemize rağmen buraya asfalt dökmediler. Araçlar da buradan geçince zarar görüyor.” dedi.

Narlıkuyu Mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle