Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor KARAKÖPRܒDE SPORSAL ALANLAR ARTIYOR-video

KARAKÖPRܒDE SPORSAL ALANLAR ARTIYOR-video

Karaköprü Belediyesi, vatandaşlar için sporsal alanları çoğaltarak kaliteli bir yaşam alanı sunmak için çalışıyor.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 13:36
KARAKÖPRܒDE SPORSAL ALANLAR ARTIYOR-video


İlçenin tüm ihtiyacını kapsayacak şekilde her noktada yapılan sporsal ve sosyal alanlar toplumun her kesimine (çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı) hitap edecek biçimde gerçekleşiyor.
Sporsal alan kapsamında hizmete sunulan semt sahaları, gençlik merkezleri, spor sahaları ve parklardaki kondisyon aletleri ile vatandaşlar spor yapma imkanı buluyorlar. Bu alanları Karaköprü’ye kavuşturan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, gençlerin ve çocukların spor yaptığı bu alanlara zaman zaman gelerek onlarla birlikte spor yapıp mutluluklarına ortak olma imkanı da buluyor.
Karaköprü ilçesinde artık çoğalan spor alanları sayesinde özellikle çocuklar ve gençler her mahallede mevcut olan bu alanları kendilerine kavuşturan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye çok teşekkür ettiler. Ayrıca Akpınar Deresinin Peyzaj alanında 3 adet semt sahası, 3 adet tenis kortu, 3 adet basketbol ve 3 adet voleybol sahası yapılarak Karaköprü’de sporsal yaşam alanları bir bir hayata geçmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com