Advert
Advert
Advert

Karaköprü’de “ilçe” kutlaması-VİDEO

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatı ile birlikte Büyükşehir yasasını kutladı.

Karaköprü’de “ilçe” kutlaması-VİDEO
Karaköprü’de “ilçe” kutlaması-VİDEO

Karaköprü Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Karaköprü ilçe teşkilatı Başkanı Mehmet Nuri Güzel, Gençlik kolları Başkanı Abdullah Erik katıldı.

TBMM tarafından yasalaştırılan ve Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanan Büyükşehir yasası ile birlikte Şanlıurfa Büyükşehir, Karaköprü ise ilçe konumuna kavuştu. Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Karaköprü ilçe teşkilatı Başkanı Mehmet Nuri Güzel; “Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül tarafından onaylandı, bundan dolayı çok mutluyuz, TBMM’ye, Sayın Başbakanımıza, Sayın Bakanımız Faruk Çelik’e, Milletvekillerine, Sayın Valimize, Karaköprü’nün Merkez İlçe olmasında büyük katkısı olan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye ve meclisine çok teşekkür ederiz, bu yasa ile her noktaya hizmet ulaşacaktır” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise “Meclisimizi ziyaret eden AK Parti Karaköprü Teşkilatına, teşekkür ederiz, Meclis olarak konuyu değerlendirdik, Meclis Başkanı olarak açıklama yapmak istiyorum, Türkiye’de bu gelişimi sağlayan iki ilçe var biri Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi ve Şanlıurfa Karaköprü İlçesidir, Büyükşehir kanunu ile birlikte Karaköprü Merkez İlçe oldu, bizler öncelikle bu konuda emeği geçen başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar kuruluna, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk Çelik, tüm milletvekillerimiz, AK Parti İl Başkanlığımız, İlçe Başkanlığımız, Gençlik Kolları, Kadın Kollarımız, Meclis Üyelerimin hepsine ben çok teşekkür ediyorum, çünkü bununla birlikte Karaköprü yeni bir vizyon yep yeni idari sınırlar, geniş maddi imkanlar, geniş kadro imkanlarını yakalayacaktır, bugün beldenin bu imkanları ile bu hizmeti Karaköprü’ye yansıtan, Şanlıurfa’ya yansıtan, bu yönetim, İlçe statüsünün getirmiş olduğu bu imkan ve olanaklar ile her şeyi yapmaya adaydır, namzettir diyorum, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti