Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Karaköprü Urfa arası teleferik sözü ne oldu?

Karaköprü Urfa arası teleferik sözü ne oldu?

Karaköprü İlçesi ile Şanlıurfa merkez arasında yapılması için söz verilen teleferik Hattı ne zaman yapılacak? vatandaş merak ediyor! bu projeden vazmıgeçildi mi?

Giriş Tarihi: 31 Mart 2016 Perşembe 11:22
Karaköprü Urfa arası teleferik sözü ne oldu?

 

Yolcu taşıma ve turistik amaçla yapılması planlalan ve geçen yıl ihale aşamasına gelen Karaköprü ilçesinin çılgın projesi olarak kabul edilen ''TELEFERİK''projesinden vaz geçildiği iddia edildi.  

Karaköprü Belediyesi tarafından vatandaşlara vaat edilen en önemli projelelerinden olan ve 'çılgın proje' olarak adlandırılan teleferik projesinden sessiz sedasız vazgeçildiği iddia edildi.

Güzelşehir’den Esentepe’ye yapılması düşünülen teleferik projesinden vazgeçilmesi Karaköprü'deki esnafın turist hayalini de suya düşürdü.Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye tepki gösteren vatandaşlar teleferiğin Karaköprü ilçesi ve Şanlıurfa’ya güzellik katacağını söylediler.

YORUMLAR
  • yorum2016-03-31 12:22:20mehmet

    fakıbabada karakoyun deresinden fıratın suyunu bırakacagını söylüyordu ona ne oldu onunda haberini yapsanız iyi olur odamı yalan oldu yoksa

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com