Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Karaköprü teşkilatında birlik VİDEO

Karaköprü teşkilatında birlik VİDEO

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Ak Parti İl yönetimi ve Ak Parti Karaköprü Belde teşkilatı ile yönetim kurulu toplantısı için bir araya gelerek Hükümet tarafından yapılan yerel ve kamu hizmetlerini değerlendirerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2012 Cumartesi 15:36
Karaköprü teşkilatında birlik VİDEO

Ak Parti Karaköprü Belde teşkilatı il binasında yapılan yönetim kurulu toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Ak Parti İl Başkan yardımcısı İsa Kızıldemir, Ak Parti Karaköprü Belde Başkanı Mehmet Nuri Güzel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Belde binasında bir araya gelen yönetim kurlu üyelerine hitaben konuşan Başkan Çiftçi, Belediye olarak Karaköprü’ye yapılan alt ve üst yapı hizmetlerinden olan asfalt, kilitli parke, yeni bulvarlar, spor alanları ve park çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek “Bizler hizmet noktasında görev almış durumdayız, vatandaşa karşı tüm insanlara karşı bir sorumluluğumuz var ekip olarak Belediye çalışanları olarak bu hizmeti en kısa sürede yerine getirme derdinin içersindeyiz” dedi. Başkan Çiftçi, Belde teşkilatının yapmış olduğu mahalle toplantıları, üye kayıt çalışmaları, esnaf ziyaretleri ve mahalle temsilcileri belirme çalışmaları konusunda başta Belde Başkanı Mehmet Nuri Güzel’e ve yönetim kuruluna teşekkür ederek tebrik etti. Yıllardır ihmal edilmiş bu bölgelerimiz Ak Parti Hükümeti sayesinde 10 yıldır büyük hizmetlere kavuştuğunu belirten Başkan Çiftçi, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bakanlar Kurulunun, Bakanımız Faruk Çelik’in, Hükümetimizin ve Milletvekillerimizin üstün çabaları sayesinde Şanlıurfa’ya yapılan otoban, çevre yolları, duble yollar, Halepli Bahçe müze projesi, Topçu Meydanı projesi, Abide Kavşağı projesi, gibi hem ekonomik hem de sosyal yatırımlar sayesinde bir ivme kazanıldığını ve bu yatırımları yapan başta Hükümetimize, Başbakanımıza ve Bakanımız Faruk Çelik’e Karaköprü ve Şanlıurfa’lılar olarak minnet duymamız ve sahip çıkmamız gerektiğini belirtti. Suriye’de ve bölgede yaşanan olaylara da değinen Başkan Çiftçi, bölgemizin kötü niyetli kişiler tarafında karıştırılmak istendiğini Salih olmayan insanlara sağduyulu bir şekilde dur dememiz gerektiğini, hepimizin birlik ve beraberlik içersinde el ele barış ve huzur içersinde yaşamamız gerektiğini, terör olaylarında şehit düşenlere Allahtan rahmet ailelerine sabır dilediğini belirtti.

Şanlıurfa Ak Parti İl Başkan yardımcısı İsa Kızıldemir yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, ittifak olunca başarmamak kesinlikle mümkün değildir, bütün teşkilatların içerisinde bu ittifakın en güzel örneği de Karaköprü belde teşkilatıdır, vizyonu ile misyonu ile Belediye Başkanlığı ile örnektir bizler kendilerinden çok umutluyuz daha çok hizmetlere imza atacaklarına inanıyoruz dedi.

Ak Parti Karaköprü Belde Başkanı Mehmet Nuri Güzel’de bu işler birliktelikle oluyor, teşkilatımız çok güzel insanlardan oluşuyor, her an ve her zaman yanımızdalar, sayın Belediye Başkanımız Av.Nihat Çiftçi, yaptığı hizmetlerle bizlere şevk veriyor umu veriyor, bizler gururlanıyoruz, partimiz her zaman herkese açıktır dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com