Advert
Advert
Advert

Karaköprü teşkilatı dur durak bilmiyor

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü İlçe teşkilatı seçim sürecinde dur durak bilmeden çalışıyor.

Karaköprü teşkilatı dur durak bilmiyor
Karaköprü teşkilatı dur durak bilmiyor

İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve AK Partili Belediye Meclis Üyeleriyle seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Karaköprü ilçe teşkilatı, ekip halinde “Çat kapı” yaparak vatandaşlara Eski Türkiye gazetesi, broşür ve Şanlıurfa için projeleri içeren kitapçık dağıtıyorlar.
Seçim çalışmaları yaparken hiçbir günü boş geçirmeden çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy; “İlçe olarak seçim çalışmalarını hiç aksatmadan yapıyoruz. Bazı günler bölgemizde seçim çalışmalarına katılacak Milletvekili adaylarımızın başka bölgede görevli olduğu günlerde dahi rutin bir şekilde seçim çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz. Seçim koordinasyon merkezimizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Belediye Meclis Üyelerimizle beraber tüm ekip olarak başarı yakalamaya çalışıyoruz. İnşallah bu çalışmalarımızın meyvesini 7 Haziran günü akşamı alırız” diyerek ekip çalışmasına vurgu yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İsmail kaya     2015-06-01 7 Haziran'da faciayı gördüğünüzde yine böyle konuşacakmısınız? hiç sanmıyorum!..
Müslüm     2015-06-01 Ahmet Aksoyu Şanlıurfa biliyor zaten. her zaman işini yapan çalışkan bir başkan.
Hüseyin Canan     2015-06-01 Hiç bir Ak parti teşkilatı doğru çalışmıyor. bende bir ak partiliyim ve çevremde ak partiyi eleştirenlerin çoğunluğu beni üzüyor. Tayyip Erdoğanın partisini kim bu hale getirdiyse Allah bildiği gibi yapsın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!