Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Karaköprü Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Fidan Dikimi

Karaköprü Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Fidan Dikimi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü Genç Gönüllüler Projesi kapsamı, ve Orman Genel Müdürlüğü İş Birliği ile "Her Fidan Bir Genç" etkinliği kapsamında Şanlıurfa Karaköprü Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Fidan Dikimi Etkinliği gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 28 Mart 2016 Pazartesi 09:35
Karaköprü Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Fidan Dikimi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü Genç Gönüllüler Projesi kapsamı, ve Orman Genel Müdürlüğü İş Birliği Sonucunda Ankara, Adana, Antalya, Elazığ, İzmir, Samsun, Şanlıurfa, Kayseri, Mersin, Muğla, Muş ve Kahramanmaraş’ta “ Her Fidan Bir Genç ” adı altında 21-26 Mart 2016 Tarihleri arasında düzenlenen Orman Haftası münasebetiyle Şanlıurfa Karaköprü Nesibe Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Fidan Dikimi Etkinliği Gerçekleştirildi.

Söz Konusu Etkinliğe Şanlıurfa Vali yardımcısı Ahmet YILDIZ, Orman Bölge Müdürü Ahmet ÜNVER, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Abuzer ÇİFTÇİ, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat YANMAZ, Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa KIRIKÇI ve kursiyerleri, Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN ve kursiyerleri, İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR ve kursiyerleri, Bağlarbaşı Gençlik Merkezi kursiyerleri ve Nesibe Hatun kız Anadololu İmam Hatip Lisesi okul idarecileri ve öğrencileri katıldı.
Şanlıurfa Vali yardımcısı Ahmet YILDIZ; Gençlik Merkezlerinde yapılan çalışmaları önemsediklerini, gençlerin her zaman yanlarında olduklarını çocuklarımıza çevre bilincini, ağaç sevgisini kazandırmak adına yapılan faaliyetlerin devam etmesi temennisinde bulundu.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Abuzer ÇİFTÇİ; Gençlik Merkezleri yaptığı faaliyetlerle gençleri bilinçlendiriyor, zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor. Bugünde ağaç ekimi ve çevre düzenlemesi ile güzel bir etkinliğe imza atmış bulunmaktalar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Karaköprü GM ve Yenişehir GM adına ortak açıklama yapan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR ise; Sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanında bir takım seminerler yaptıklarını ancak bugün gençlerimize sosyal sorumluluk gereği Genç Gönüllüler Projesi kapsamında “ Her Fidan Bir Genç” dedik ve bir farkındalık oluşturmak istedik. Yeşil bir çevre yeşil bir Şanlıurfa için yapılan faaliyetin hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com