Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Karaköprü ile Akabe arasındaki çevre yolu ihale ediliyor

Karaköprü ile Akabe arasındaki çevre yolu ihale ediliyor

Şanlıurfa'nın ulaşımında en büyük problem olan Karaköprü ile Akabe bağlantısı olan çevre yolu 26 Haziran'da ihale ediliyor

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2015 Salı 15:26
Karaköprü ile Akabe arasındaki çevre yolu ihale ediliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in seçim döneminde vaat ettiği projeler arasında yer alan çevre yolunun tamamlanması için gerekli çalışmalar başlıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi, kentin çevre yolları bağlamında tamamlayıcı unsur olan Kuzey-Batı çevre yolunu çözüme kavuşturuyor.

 

Karayolları Genel Müdürlüğü arasında varılan mutabakat neticesinde 10 kilometre çevre yolunun Büyükşehir Belediyesi  tarafından kamulaştırılması ve karayolları tarafından yolun yapımı gerçekleştirilecektir. Kamulaştırma bedeli olarak 6 Milyon TL ödemesi beklenen Büyükşehir Belediyesi, yolun yapımında Karayolları ile birlikte  büyük çaba gösteriyor.

 

Söz konusu yolla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in girişimleri sonucu 26 Haziran'da Karayolları tarafından ihalesi yapılacak ve çevre yolu tamamlanmış olacak.

YORUMLAR
  • yorum2015-07-13 20:24:33mustafa biter

    şanlıurfa belediyesi çok ağır çalışıyor.. önemli işleri geç yapıyor gereksiz işleri ise ön planda tutuyor. halk bunu görüyor merak etmesinler 2.tokatı yiyince akılları başlarına gelecek

  • yorum2015-07-10 17:25:25Ahmet Tofan

    Şanlıurfa belediyesi çok Ağır çalışıyor.. Bu çevre yolu 2014 te bitmiş olması gerekiyordu.. 2015 yılı Bitecek nerdeyse daha ihaleye verildi 26 Haziranda.. Peki İhale sonuç ne Karayolları yatıyor 2 hafta oldu ihale biteli ses seda yok. 2023 te Kesin olur :)

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com