Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Bilgi Yarışması

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Bilgi Yarışması

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2014 Cuma 15:52
Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Bilgi Yarışması

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Ortaokul ve Liseler arası Bilgi Yarışması Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda yapıldı.
Bilgi yarışmasına İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış ve Okul Müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Öğrencilerin bilgi ve kültür yetenekleri doğrultusunda yapılan yarışma öncesi Manisa Soma'daki maden patlamasında şehit olan işçiler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Bilgi yarışmasına 18 Ortaokulu ile 19 lise yarışırken, öğrenciler birinci olmak için kıyasıya mücadele ettiler. Yarışmada, Ortaokulları arasında yapılan yarışmalar sonucunda Türk Telekom Ortaokulu birinci olurken, Karaköprü Ortaokulu ikinciliği, Şenevler Ortaokulu da üçüncülüğü elde etti. Liseler Arası Bilgi Yarışması’nda ise Özel Tevhide Hatun Kız Fen Lisesi birincilik, Sosyal Bilimler Lisesi ikincilik, Gap Kız Anadolu Lisesi üçüncülük, Özel Tevhide Hatun Kız Lisesi dördüncülüğü kazandı.
Dereceye giren öğrencilere ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış tarafından verildi.
Yarışma sonunda katkılarından dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ’ye İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci tarafından plaket verildikten sonra yarışma sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com