Advert
Advert
Advert

Karaköprü gençleri sporla bir araya geliyor VİDEO

Karaköprü Belediyesinin hizmete koyduğu sportif tesisler sayesinde ilçe spor kenti olma yolunda ilerliyor.

Karaköprü gençleri sporla bir araya geliyor VİDEO
Karaköprü gençleri sporla bir araya geliyor VİDEO

İlçede hayata geçirilen önemli projelerden biri olan özellikle de çocukları, gençleri sporla buluşturan semt sahaları, spor kompleksleri ve spor tesisleri sayesinde yeni yeteneklerin keşfedilmesi ve kendilerini geliştirmeleri için büyük imkân sağlıyor.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediyesi olarak spora büyük önem verdiklerini, genç yeteneklerin yetiştirilmesinin önemli bir kazanım olduğunu, gençlerin böylesine kaliteli spor komplekslerinde kendilerini geliştirmelerinin geleceğimizi güzelleştireceğini belirtti.

Her yıl geleneksel olarak organize edilen futbol yaz okullarının çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Karaköprü Belediyesi yaz spor okulları yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Tatil döneminde yeteneklerini geliştirerek ve paylaşarak geçiren gençler, birbirleriyle yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurarak yaz okulları sayesinde tatillerini verimli bir şekilde, spor yaparak ve öğrenerek geçiriyorlar.

Karaköprü Belediyesi tarafından İlçede hizmete sunulan birçok spor tesisten biri olan Faruk Çelik Spor Kompleksinde seyirci tribünleri, sporcular için soyunma odaları, sentetik çim saha, koşu parkurları, duşlar, hakemler için odalardan oluşan tesiste gençler ve çocuklar sunulan imkânlardan faydalanarak spor yapmaktadır. Yaz spor okulu ile amaç gençlerde ve çocuklarda spor bilincini ve öz güveni geliştirmek öğrencilere takım ruhu aşılamak, paylaşım, dostluk ve sevgi gibi kişisel gelişime katkıda bulunmak amaçlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?