Advert
Advert
Advert

KARAKÖPRÜ BÜYÜK BİR ŞELALEYE KAVUŞUYOR-video

Karaköprü Belediyesi, Akpınar Dere Islah Projesi kapsamında eğimli ve atıl durumda olan yerleri şelale yaparak değerlendiriyor.

KARAKÖPRÜ BÜYÜK BİR ŞELALEYE KAVUŞUYOR-video
KARAKÖPRÜ BÜYÜK BİR ŞELALEYE KAVUŞUYOR-video

Karaköprü Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü teknik bir çalışma ve planlama ile Akpınar Dere Islah Projesi çalışmalarında eğimli ve atıl durumda olan alanları değerlendirmek amacıyla büyük bir şelale yapımını gerçekleştiriyor. İş makineleri ile yapımına başlanan şelale, 60 m uzunluğunda 3 kademeden oluşan saatte 1467 ton su devir dayımı yapabilecek.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “İKİ AY İÇERİSİNDE HİZMETE SUNULACAKTIR”

Yapımına başlanan büyük şelale çalışmasını yerinde inceleyen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, şunları söyledi; “Akpınar deresinde yapmış olduğumuz peyzaj çalışmalarında eğimli olan alanları Karaköprü’müz için en iyi şekilde değerlendirmenin uğraşı içersindeyiz. Teknik arkadaşlarımız bu alan üzerinde bugün üzerinde gezmiş olduğumuz alan üzerinde çalışma yaptılar. Bu bölgede 60 m uzunluğunda 3 kademeden oluşan büyük bir şelale planladılar. Şuan da da yapımına başlandı şelalemiz yapılıyor. Gerçekten Karaköprü’müze burada yaşayan inanlarımıza çok güzel bir görsellik verilecek. İnşallah tüm çalışmalarımız 2 ay içerisinde bu projemizi hayata geçirmektir. Ben öncelikle emeği geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğümdeki tüm teknik arkadaşlarıma Müdür beye ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum Karaköprü’müze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"