Advert
Advert
Advert

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

Süper amatör ligin lideri olan Karaköprü Belediyespor, şampiyonluğunu yeni spor tesisinde kutladı.

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI
KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

Süper amatör ligde sezona başlayan ve hedeflediği BAL ligine doğru adım atan Karaköprü Belediyespor, yeni yapılan spor tesisinde verilen konser ile şampiyonluğu kutladı. Şampiyonluk kutlamasına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, Şanlıurfa ASKF Şubesi temsilcileri, çeşitli Amatör spor kulübü yöneticileri, Karaköprü Belediyespor oyuncuları ve taraftarları ile çok sayıda Karaköprü’lü vatandaşlar katıldı.

Sahaya görkemli bir şekilde giren takım oyuncuları ellerine aldıkları şampiyonluk kupası ile adeta seremoni yaparak taraftarlardan ve davetlilerden büyük alkış aldılar.

Karaköprü Belediyespor oyuncuları ile birlikte sahneye çıkan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, şampiyonluk gecesine katılım gösteren tüm Karaköprü halkına teşekkür ederek şunları söyledi; “Karaköprü Belediyespor sizindir değerli Karaköprü’lüler, bütün bir sezon boyunca canı gönülden yağmur, çamur demeden ilçelere gidip deplasmanda destek sağlayan top koşturan yüreğini ortaya koyan herkese teşekkür ediyorum, spora destek meydanlardadır, spora destek bu tesisleri Karaköprü’ye mal etmektir, Şanlıurfa’ya mal etmektir, biz göreve geldiğimiz günden bugüne hep arkadaşlarımıza şunu söyledik biz sporda profesyonelliği istiyoruz, biz sporda ahlaklı olmayı istiyoruz biz sporda centilmenliği istiyoruz çünkü spor kardeşliktir bize göre spor gençlere örnek demektir, bize göre sporla uğraşan insanlar futbol ile uğraşan gençliğimiz hiçbir zaman kötü düşüncelere mahal vermeyecektir biz buna inanıyoruz” dedi. Daha sonra havai fişek gösterilerinin de olduğu gecede Erdal Merdan ve Hikmet Akkuş müzik gurubunun verdiği konser ile şampiyonluk gecesine katılan herkes halay çekip gönüllerince eğlendiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!