Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Karaköprü belediyesinden borçlara af

Karaköprü belediyesinden borçlara af

Giriş Tarihi: 11 Mart 2011 Cuma 12:57
Karaköprü belediyesinden borçlara af

Karaköprü Belediyesi, Su, Çtv, Emlak ve İlan Reklâm borçları olan vatandaşların 6111 sayılı af yasasından yararlanarak 30 Nisan 2011 tarihine kadar ödeme yapmaları gerektiğini duyurdu.

 

Karaköprü Belediyesi, yürürlüğe giren 6111 sayılı af yasası ile birlikte geçmişteki borçların ve faizinin af kapsamında değerlendirilmesi, bunların taksitlendirilmesi için vatandaşlara el ilanı dağıtarak ve afişlerle çeşitli şekilde duyurular yaparak yararlanmalarını istedi.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi yaptığı açıklamada “6111 sayılı kamu alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili yasa yürürlüğe girdi. Bu yasa özellikle belediye başkanlıklarının ve yerel yönetimlerin açısından kurumların Su, Çtv, Emlak ve İlan Reklâm ile ilgili geçmişteki borçlarının faizinin af kapsamında değerlendirilmesi ve bunların taksitlendirilmesine ilişkin durumu kapsıyor.

 Burada en önemli olan husus özellikle geçmişte bu nitelikte borcu olan vatandaşlarımızın kurumumuz gelirler müdürlüğüne 30 Nisan 2011 tarihine kadar müracaat etmeler gerekiyor, aksi takdirde bu tarihe kadar müracaat etmeyenler af yasasından faydalanamayacaklardır. O sebepten dolayı bizde tüm vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmaları gerektiğini, haberleri olduğu takdirde hemen hiç zaman kaybetmeden kurumumuza müracaat etmeleri gerektiği hususunda açıklamada bulunuyoruz, kurumumuz sistem olarak hazır halde, geçmişte borcu olan vatandaşlarımızın af yasasından yararlanmaları için kurumumuza bekliyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com