Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Karaköprü Belediyeden başarılı personele plaket VİDEO

Karaköprü Belediyeden başarılı personele plaket VİDEO

Karaköprü Belediyesi tarafından 2012 yılında başarı gösteren personeller ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2013 Salı 14:54
Karaköprü Belediyeden başarılı personele plaket VİDEO

Ankara Meclis Haber Dergisi tarafından “yılın başarılı başkanı” seçilen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, başarısının kaynağının çalışkan, azimli ve ekip ruhu içerisinde hizmet eden personelleri olduğunu belirterek onları ödüllendirdi.

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen personel toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan yardımcıları Tahir Kalkan, Ömer Göçebeler, Mehmet Gök, Basın Müdürü Sinan Unkur, birim Müdürleri ve personeller katıldı.

Ödülü alanlar arasında Basın yayın müdürü Sinan Unkur'da bulundu.

Gerçekleşen Personel toplantısında 2012 yılında başarı gösteren personellere plaket dağıtımı öncesi konuşan Başkan Çiftçi; “Sevgili arkadaşlar, her zaman yaptığımız gibi çok çalışacağız, Karaköprü’yü değiştireceğiz, dönüştüreceğiz bunları yapmışız, yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz, eğer hedef ve amacı birlikte koyarsak hedefe birlikte gidersek o birliktelik o heyecan önce Başkan yardımcılarından, Müdürlerden, Şeflerden ve sizlerden başlayıp gelirsek böyle güzel alt ve üst yapılar, parklar, bulvarlar, sosyal mekanlar gibi eserler ortaya çıkacaktır” dedi.

Daha sonra Başkan Çiftçi, ve Başkan yardımcıları 2012 yılında başarılı olan personellere plaket ve başarı belgesi takdim ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com