Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Karaköprü Belediye Meclis Başkanvekili seçildi - Kim seçildi?

Karaköprü Belediye Meclis Başkanvekili seçildi - Kim seçildi?

Şanlıurfa Karaköprü İlçe Belediye Meclisi Nisan ayı 1. birleşimi Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin başkanlığında yapıldı. toplantıda Belediye Meclisi başkan vekili seçimleri de yapıldı. Belediye Meclis başkan vekili bakın kim oldu!

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2016 Salı 13:51
Karaköprü Belediye Meclis Başkanvekili seçildi - Kim seçildi?

Şanlıurfa Karaköprü İlçe Belediye Meclisi Nisan ayı birinci birleşimi Belediye Başkan Metin Baydilli’nin başkanlığında yapıldı. toplantıda Belediye Meclisi başkan vekili seçimleri de yapıldı. Belediye Meclisi başkan vekili bakın kim oldu!

Meclis salonunda gerçekleşen Nisan Ayı birleşiminde; Meclis Başkan Vekili, Katip Üye ve Encümen Üyelerinin seçiminin yapıldı.

Geçen yılda Meclis Başkan Vekili olan Bekir Sıtkı Akyol güven tazeleyerek tekrardan Başkan vekili seçildi. Meclis İkinci Başkanı ise Eda Çakmaklı oldu.

Meclis Katipliği seçiminin de yapıldığı oturumda, Mehmet Emin Aslan ve Ali Atlas asil katip olurken, Mithat Şaka ve Hüseyin Paf yedek üye seçildi. Daimi Encümen Üyeleri ise, Mehmet Emin İfşa, Mehmet Nimetoğlu ve Mithat Şaka oldu.

Karaköprü Belediye Meclisinde görev alacak diğer komisyon üyeleri ise Nisan ayı oturumlarında belirlenecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com