Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem KARAKÖPRÜ AYLIK DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

KARAKÖPRÜ AYLIK DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü İlçe Başkanlığı her ay yapılan İlçe Danışma meclis toplantısını düzenledi. Toplantının gündemi 7 Haziran ve erken seçim oldu.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2015 Cuma 18:55
KARAKÖPRÜ AYLIK DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda Karaköprü İlçe Gençlik kollarlı Başkanı ve Karaköprü İlçe Kadın kollarının 7 Haziran seçim çalışmaları ve sonrası hakkında yaptıkları sunumlar ile toplantı sona erdi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkan vekili Mehmet Azemoğlu, Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti İl Dış işler Başkanı İbrahim Kaymaz, AK Parti İl Medya Tanıtım Başkanı Faruk Bayuk ve çok sayıda Partili katıldı.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül konuşmasında şunlara yer verdi. “ Her ne kadar istediğimiz sonu almamışsak da benim için çok olumlu bir seçim diye bilirim. Çünkü birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz çok güzel bir seçim oldu. O kadar geniş bir saldırı oldu ki üzerimizde çok şükür bana göre %41bizim istediğimiz bir sonuç olmasa bile Türkiye için çok önemli bir başarıdır. Tarihimize dönüp bakalım %40 kaç defa açmış Partiler göremeyiz dedi”.

Karaköprü Belediye Başkan vekili Mehmet Azemoğlu yaptıkları çalışmaları anlatarak şunları söyledi. “ 37 kırsal mahallemizde iç yolların yapımını tamamladık. 8 kırsal mahallemizde sentetik halı saha yapımına başlanmış, bunlarda 3 adet bitirilmiş olup 5 sahanın yapımı halen devam etmektedir. 10 kırsal mahallemizde taziye ve çok amaçlı salon yapımına başlanmış, bunların 2 tanesi bitirilmiştir. 3’ncü ve 4’ncü etap kırsal alanda yapılmak üzere 12 adet taziye evi ve çok amaçlı salonun ihalesi yapılmış ve yapımına başlamıştır dedi”.

Daha sonra AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy konuşmasında şunlara yer verdi. “ Biz AK Parti Karaköprü İlçesi olarak tüm kademelerimizle birlik beraberlik içerisinde yine bir seçim olursa seçim takvimi belirlenirse hiç çekinmeden daha öncekilerden daha fazlasını yapmaya hazırız. Ben seçim sonrası arkadaşlarla yaptığım toplantıda hepimiz bu işin bir yerinde oy oranımızdaki düşüşle önce kendimizde hata bulduk. Sonra bulduğumuz hataları söyledik, eksikleri söyledik. Ben diğer İlçelerimizle ve İl Teşkilatı ile görüştüğüm zaman problemlerin benzer problemler olduğunu fark ettim dedi”.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com