Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Karakayun İş merkezi Ahmet Bahçivan oldu

Karakayun İş merkezi Ahmet Bahçivan oldu

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2010 Salı 20:18
Karakayun İş merkezi Ahmet Bahçivan oldu

Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşim Toplantısın da "Yenişehir Revizyon İmar Planına Yapılan İtirazlar"  15 itiraz maddesinden ancak 7'sini görüşerek karara bağlayan meclis üyeleri diğer 8 maddenin yarın ki birleşim toplantısında görüşülmesine karar verdi.

Aynı toplantıda daha önce Ahmet Bahçivan İş Merkezi iken ismi Karakoyun İş Merkezi olarak değiştirilen iş merkezi'nin adı Yeniden Ahmet Bahçivan İş Merkezi olarak değiştirildi.

      Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından geçtiğimiz ay sözlü, bazı belediye meclis üyeleri tarafından da yazılı olarak meclise sunulan önergeye istinaden Karakoyun İş Merkezi'nin isminin tekrar "Ahmet Bahçıvan İş Merkezi" olarak değiştirilmesine karar verildi.

     Ayrıca Haleplibahçe Caddesi'nin isminin "Lekler" Caddesi olarak değiştirilmesi isteği ise yeterli oy oranı sağlanamadığı gerekçesiyle kabul edilmedi. Caddenin ismi tekrar "Haleplibahçe caddesi" olarak kaldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com