Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Karakaya Fotoğraflardaki Urfaya bile hayran kaldı

Karakaya Fotoğraflardaki Urfaya bile hayran kaldı

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2010 Çarşamba 14:58
Karakaya Fotoğraflardaki Urfaya bile hayran kaldı

 Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası tarafından düzenlenen  “Şanlıurfa’nın Üç Yüzü” fotoğraf sergisi açılışa katıldı ve gezdi.

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası’nın (ŞUTEM) hazırladığı, fotoğraf sergisini gezen Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya sergilenen fotoğraflara hayran kaldı.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa şubesinin ev sahipliğinde organize ettiği,  Profesyonel Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin fotoğraflarının sergilendiği Rızvaniye Vakfı Küliyesinde açılan sergi bir hafta boyunca açık kalacak.

 

ŞUTEM Başkanı Gökhan Gökmen, sergiye katılan ve hayranlığını gizlemeyen Murat Karakaya’ya emlakçılar adına bir tablo hediye etti.

 

Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, sergideki fotoğraflar ve organizasyonla ilgili emlakçılar odasının hatıra defterine duygularını yazdı.

Şanlıurfa’nın Siyah-Beyaz fotoğraflarının da olduğu geçmişten günümüzü anlatan tabloların yanında, şehrin modern ve gecekondu yüzü de büyük ilgi gördü. Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası (ŞUTEM) Başkanı Gökhan Gökmen, sekreter Ömer Faruk Karınca, Veysel Öncel, Murat Sağır ile sergiye katılan Emlakçılar hazır bulundu. Yoğun katılımdan dolayı ve böyle bir serginin ilk olmasından dolayı Oda Başkanı Gökmen; herkese teşekkür etti. 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com