Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın Yeni Başkanı Mehmet Kaya

Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın Yeni Başkanı Mehmet Kaya

Karacadağ Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanlığı'na Başkanlığına Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya seçildi.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2013 Perşembe 16:53
Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın Yeni Başkanı Mehmet Kaya

2006 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile kurulan Karacadağ Kalkınma Ajansının Kurul Başkanlık görevinin yeni dönemini Şanlıurfa yönetecek. Şanlıurfa ve Diyarbakır İllerini kapsayan ve aralarında her iki İlin Valileri, Belediye başkanları, Ticaret ve Sanayi Odaları Borsa Başkanları, Kaymakamlar ve STK Başkanları olmak üzere  100 kişiden oluşan Karacadağ Kalkınma Ajansının Kalkınma Kurulu Üyesi  Ajansın Kurul Başkanlığı için bugün seçime gitti.

Diyarbakır Liluz Otelde açık oylama usulü ile yapılan Kurul Başkanlığına Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya seçildi.  Karacadağ Kalkınma Ajansının Genel Sekreterliğini ise İlhan Karakoyun yürütüyor.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Teknokentlere Geçişlerde Akademik Başarı Söyleşisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com