Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Karaatlı; ekmeğe muhtaç durumdayız

Karaatlı; ekmeğe muhtaç durumdayız

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2010 Pazar 16:19
Karaatlı; ekmeğe muhtaç durumdayız

17 Haziran 2010 tarihinde yapılacak olan Türkiye Fırıncılar Federasyonu olağan genel kurulu kapsamında seçim çalışmaları yapan Şanlıurfa fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı; "Ekmek üreten işletmeciler olarak ekmeğe muhtaç durumdayız" dedi.

  17 Haziran 2010 tarihinde yapılacak olan Türkiye Fırıncılar Federasyonu olağan genel kurulu çalışmaları kapsamında, Suruç, Nizip, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kilis'te ki fırıncı odalarını ziyaret eden Şanlıurfa Fırıncılar Odası başkanı Mehmet Emin Karaatlı ve 2. Başkan Yusuf Ziya Toprak Şanlıurfa'ya döndü.

Şanlıurfa'ya Dönüşünde çalışmaları hakkında bilgi veren Şanlıurfa Fırıncılar Odası başkanı Mehmet Emin Karaatlı; "birçok ilin Fırıncılar Odasını gezdik. Hepsi bizi hürmetle karşıladılar. Ancak gezdiğim illerin tümünde, Türkiye Fırıncılar Federasyonunun yetersiz kalmasından kaynaklanan haksız rekabet sorunları had safhada. Ancak bu illere göre Şanlıurfa olarak daha iyi bir durumda olmamız bizi biraz da olsa sevindiriyor. Diğer illerin bizden daha kötü durumda olması bölgemizde bulunan fırıncı esnafı için çok üzüntü verici bir durum olarak görüyoruz.  Fırıncılar federasyonun yetersizliği, biz fırıncı esnafı olarak ekmek üretmemize rağmen,  ekmeğe muhtaç duruma düşürüldük." Diye konuştu.

www.baliıkligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com