Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Kara; Urfalılar çok misafirperver

Kara; Urfalılar çok misafirperver

SGK Şanlıurfa İl Müdürü Mehmet Kara: "Urfalılar çok misafirperver ve çok cana yakın" dedi.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2013 Perşembe 21:16
Kara; Urfalılar çok misafirperver

Geçmişe bakıldığında Şanlıurfa ve çevresinin hep ikinci planda kaldığının görüldüğünü söyleyen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Mehmet Kara, “Dışarıdan Şanlıurfa’nın dışarıdan farklı görülüyor. Ama geldiğim zaman çok şaşırdım. Çünkü Urfalılar çok misafirperver, çok cana yakın.” diye konuştu.
Şanlıurfa Girişimci İşadamları Derneği (ŞUGİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harun Kablama, Ramazan Başak, Mustafa Taşdönderen, Abdullah Coşandağ ve Genel Sekreter Mustafa Kılıçel, SGK Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Kara’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in Urfa için büyük bir şans olduğunu kaydeden SGK Şanlıurfa İl Müdürü Mehmet Kara, yeni plan ve projelerinin olduğunu kaydetti. Köyleri ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyeceklerinin altını çizen Kara, “Vatandaşlar yorulmasın, yoğunluk olmasın diye internet üzerinden sorular alıyor ve cevaplarını da en kısa zamanda veriyoruz.” dedi.

ŞUGİAD olarak, hükümetin 2023 hedefine katkı koymak için çalıştıklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Harun Kablama da, Şanlıurfa ve ülke için yapabilecekleri katkılar için her hafta aksatmadan toplandıklarını söyledi. Şanlıurfa’nın, Türkiy’nin tahıl ambarı olabileceğini de iddia eden Kablama, “Yeni yılın ilk 6 aylık döneminde 3 yurtdışı gezisi, 3 ‘Tecrübe Konuşuyor’ programı kapsamında ükemizin en büyük işadamı ve sanayicilerinin katılacağı tecrübe paylaşım toplantıları düzenleyeceğiz. Aynı zamanda başka bir programımız olan ülke tanıtım toplantılarında Ankara’da bulunan yabancı büyükelçileri davet ettik. Urfalı işadamlarımıza bu ülkeleri tanıtmak istiyoruz. ŞUGİAD Dergisi de iş dünyasında heyecan oluşturdu. İkinci sayısını da yakın zamanda yayınlaya cağız.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com