Advert
Advert
Advert

Kapaklı Pasajında Demirkol’a tam destek‏

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına devam eden Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, esnaf gezilerini şehrin nabzının en çok attığı Kapaklı Pasajında sürdürdü.

Kapaklı Pasajında Demirkol’a tam destek‏
Kapaklı Pasajında Demirkol’a tam destek‏

Buradaki dükkanları gezen Demirkol, bir esnafın AK Parti rozeti istemesiyle karşılaştı, kendi ceketinin yakasında bulunan rozeti çıkartarak onun yakasına olumlu yansımalara neden oldu.

Sayılı günlerin kaldığı mahalli seçimlerin Şanlıurfa’da gün geçtikçe hareketliliğini arttırması, kent merkezinde bulunan esnafında siyasi nabzını ölçmeye başladı. AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’da Urfa siyasetinde iddialı adayların en başında geliyor.

Yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam eden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, sabahın ilk ışıklarından itibaren deyim yerindeyse kendini sokağa atarak, esnaf, sivil toplum kuruluşları, evler, iş yerleri, ticari alanlar gibi birçok yeri ziyaret ederek iç içe olup destek istemesi halk tarafından olumlu karşılanıyor.

Şanlıurfa kent merkezi, ilçe ve birçok köy halkı tarafından yakinen tanınan Fevzi Demirkol, siyasi arenaya girmesiyle birlikte birçok bölgede sevinçle karşılandı. Bu nedenle Aday bölgede seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Demirkol, esnaf gezileriyle çalışmalarına devam etti. Başkan Adayı Demirkol’un seçim çalışmalarındaki bir diğer durağı kentin en işlek alanlarından birisi olan Kapaklı Pasajı oldu. İş Adamı İsmail Demirkol ile birlikte Kapaklı Pasajı Esnafını ziyaret eden Demirkol, buradaki esnaflarla uzun süreli sohbetler ederek sorunları dinledi.


Tek tek pasaj dükkanlarını gezen Demirkol, burada bir esnafın AK Parti rozeti istemiyle karşı karşıya geldi. Bunun üzerine Demirkol kendi ceketinin yakasında bulunan rozeti çıkartıp esnafın yakasına takması güzel anlara yol açtı. Esnaf ise Demirkol’a teşekkür ederek tam destek arkalarında olduklarını belirtti.

)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu