Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Kanalurfa 5. yılını kutladı

Kanalurfa 5. yılını kutladı

Kanal Urfa 5 Yılını Türkçe, Kürtçe ve Arapça müzikler eşliğinde Urfa City AVM salonunda kutladı.

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2012 Salı 15:22
Kanalurfa 5. yılını kutladı

Burada konuşan Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru; "Şanlıurfa’da bulunan kurum ile kuruluşların yerel ve bölgesel televizyonlara bakış açılarının yetersiz olduğunu ve bu kurumların Urfa’nın tanıtımında çok iyi bir rol oynamadığını" hatırlattı.

Şanlıurfa’nın ilk uydu kanalı olan Kanal Urfa, kuruluşunun 5. Yıldönümünü görkemli bir şekilde kutladı. Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, resmi kurum ve kuruluşların Şanlıurfa’yı tanıtım noktasında yetersiz kaldığını vurgulayarak, yerel ve bölgesel televizyonlara olan ilgisizliğinden yakındı.

Şanlıurfa’da 2008 yılında uydudan yayın yapmaya başlayan Kanal Urfa’nın 5. Yıldönümü kutlamaları görkemli bir şekilde yapıldı.

Urfa City Alış Veriş Merkezi Nikah salonunda yapılan kutlamaya Şanlıurfa Vali Yardımcısı Erdoğan Kanyılmaz, Harran Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor İbrahim Halil Mutlu, Hilvan Belediye Başkan Aslan Ali Bayık, Eyyüp Nebi Belde Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, Yaslıca Belde Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatuipoğlu, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, Kanal Urfa ve Toru Şirketler Grubu çalışanları, Kanal Urfa programcıları ile çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin sunuculuğunu Kanal Urfa Ana Haber Spikeri Mehmet Mahmutoğlu yaptı. Kanal Urfa’nın kuruluşunun beşinci yıldönümü dolayısıyla Ana Haber Bülteni Urfa City Alış Veriş Merkezi Nikah salonunda yapıldı.

Kutlama daha sonra Çekirge Saz Grubu ekibinin açılışı ile başladı. Kanal Urfa Genel Müdürü Ferhat Özer, açılış konuşmasında, 5 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal Urfa’nın bugün il dışında bir çok ilde canlı yayın yapmasına değindi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Kanal Urfa’nın kuruluşundan bugüne kadar programcıların ve programlarının yer aldığı sinevizyon gösterisine geçildi. Kanal Urfa Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Toru ise, sözlerine Kanal Urfa’nın beş yıl önce “Sizin gücünüz” sloganı ile yayın hayatına başladığını kaydetti.

 

Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, Şanlıurfa’da bulunan kurum ile kuruluşların yerel ve bölgesel televizyonlara bakış açılarının yetersiz olduğunu ve bu kurumların Urfa’nın tanıtımında çok iyi bir rol oynamadığını hatırlattı. Toru, Urfa’nın tanıtımında Kanal Urfa’nın bir çok kurum ve kuruluştan daha çok katkı sağladığına değindi.

Yapılan konuşmaların ardından Urfalı sanatçılar Türkçe, Kürtçe ve Arapça okudukları parçalarla konuklara ve ekranları başındaki izleyicilere renkli dakikalar yaşattı.

Gecenin sonunda Kanal Urfa’da program yapan sanatçılar, programcılar ve çalışanlar toplu halde sahneye çıkarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Hava fişek gösterisinin yapıldığı gecede, konfetiler salona ayrı bir renk kattı.

www.balikligol.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com