Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO

Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO

Bölgenin Kanaat önderleri Eyyübiye Belediyesinin düzenlediği iftar programında siyasetçilerle bir araya geldiler.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 09:19
Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO

Hotel El-Ruha’da düzenlenen iftar yemeğine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ev sahipliği yaparken, Şanlıurfa Büyükşehir Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mithat Şengöz, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Hacı Yaygın, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcıları Necmeddin Sağlam, Giray Küçük, Meclis üyeleri İbrahim Kızılelma, Hasan Batan ve bölgenin çok sayıda önemli kanaat önderleri katıldı.

Dualarla tutulan oruçlar açıldı

Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde dualar okunarak tutulan oruçlar açıldı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte Başkanlar ve davetli misafirler ikram edilen yemeklerle tuttukları oruçları açtılar. Yenilen yemeğin ardından ise Belediye Başkanları tarafından birer konuşma yapıldı.

Başkan Ekinci, ‘Buraya gelerek bizleri şereflendirdiniz’

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Bu güzel zamanlarda, bu mübarek akşamda sizin yapacağınız dualarla bizler sizlerin hizmetkarı olarak dualarınızda yer almak isteriz. Yapacağımız hizmetlerle de dualarınıza mazhar oluruz. Buraya geldiğiniz, bizi şereflendirdiğiniz için hepinizi ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Güvenç’ten mitinge davet…

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ise, “öncelikle Eyyübiye Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum, bizlerle sizleri bir araya getirdi. İnşallah dualarınızla bayramı da güzelliklerle idrak ederiz. Önümüzde bir seçim var. seçim dolayısıyla Sayın Başbakanımız hafta sonu Şanlıurfa’da 17:30’da miting yapacak. İftarda da Rabia Meydanı’nda sizlerle beraber olacak. 10 bin kişilik sofraya da sizi davet ediyoruz. hepinizden dua bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • yorum2014-07-10 22:24:33ali dürüst

    din adamlarını karnını siyasal iktidar doyuruyor halkın parası ile urfaya hizmet için gönderilen paralar böyle peşkeş çekiliyor, din adamları böyle siyasetçinin güdümüne girerse, din adamları Allahın dinini değilde siyasetçiye göre din üretir. yazıklar olsun. Din adamları mitinge davet ediliyor, adamlarınızı orda hazır bulundurun, bunlarda sözüm ona din adamı olacak vay vay vay.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com