Advert
Advert
Advert

Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO

Bölgenin Kanaat önderleri Eyyübiye Belediyesinin düzenlediği iftar programında siyasetçilerle bir araya geldiler.

Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO
Kanaat Önderleriyle İftar! VİDEO

Hotel El-Ruha’da düzenlenen iftar yemeğine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ev sahipliği yaparken, Şanlıurfa Büyükşehir Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mithat Şengöz, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Hacı Yaygın, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcıları Necmeddin Sağlam, Giray Küçük, Meclis üyeleri İbrahim Kızılelma, Hasan Batan ve bölgenin çok sayıda önemli kanaat önderleri katıldı.

Dualarla tutulan oruçlar açıldı

Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde dualar okunarak tutulan oruçlar açıldı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte Başkanlar ve davetli misafirler ikram edilen yemeklerle tuttukları oruçları açtılar. Yenilen yemeğin ardından ise Belediye Başkanları tarafından birer konuşma yapıldı.

Başkan Ekinci, ‘Buraya gelerek bizleri şereflendirdiniz’

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Bu güzel zamanlarda, bu mübarek akşamda sizin yapacağınız dualarla bizler sizlerin hizmetkarı olarak dualarınızda yer almak isteriz. Yapacağımız hizmetlerle de dualarınıza mazhar oluruz. Buraya geldiğiniz, bizi şereflendirdiğiniz için hepinizi ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Güvenç’ten mitinge davet…

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ise, “öncelikle Eyyübiye Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum, bizlerle sizleri bir araya getirdi. İnşallah dualarınızla bayramı da güzelliklerle idrak ederiz. Önümüzde bir seçim var. seçim dolayısıyla Sayın Başbakanımız hafta sonu Şanlıurfa’da 17:30’da miting yapacak. İftarda da Rabia Meydanı’nda sizlerle beraber olacak. 10 bin kişilik sofraya da sizi davet ediyoruz. hepinizden dua bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali dürüst     2014-07-10 din adamlarını karnını siyasal iktidar doyuruyor halkın parası ile urfaya hizmet için gönderilen paralar böyle peşkeş çekiliyor, din adamları böyle siyasetçinin güdümüne girerse, din adamları Allahın dinini değilde siyasetçiye göre din üretir. yazıklar olsun. Din adamları mitinge davet ediliyor, adamlarınızı orda hazır bulundurun, bunlarda sözüm ona din adamı olacak vay vay vay.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!