Advert
Advert
Advert

Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu

Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu
Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu

Şanlıurfa Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

      Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda, 2010 yılı bütçe kesin hesabının yanı sıra “Taşınmaz Mal Devri” ve “Kamulaştırma Komisyonunun Oluşturulması” başlıklı gündem maddeleri birer birer görüşülerek karara bağlandı.

    Buna göre;

    Şanlıurfa Belediyesi 2010 yılı kesin geliri 159.633.074.71 TL olarak belirlenirken, kesin gideri ise 142.172.821.07 TL olarak açıklandı.

   -Taşınmaz Mal Devri- başlıklı gündem maddesine göre; Kaleboynu Mahallesi 4805 Ada 1 Nolu parselde yer alan karakol yerinin İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisi gerçekleştirildi.

   -Kamulaştırma Komisyonunun Oluşturulması- başlıklı gündem maddesine göre AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Küçük, M.Emin Özyavuz ve M.Emin İfşa oy birliğiyle kamulaştırma komisyonuna seçildiler.

    Ayrıca toplantıda, Haleplibahçe Projesi ve Cengiz Topel Kavşağındaki yeni düzenlemeler hakkında belediye meclis üyelerine, Şanlıurfa Belediyesi İnşaat Mühendisi Hüseyin Alagöz tarafından bilgi verildi. Projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Fakıbaba ve meclis üyeleri, projeleri önümüzdeki günlerde STK’ların da gündemine sunmaya hazırlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu