Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu

Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2011 Pazartesi 18:20
Kamulaştırma Komisyonu Kuruldu

Şanlıurfa Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

      Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda, 2010 yılı bütçe kesin hesabının yanı sıra “Taşınmaz Mal Devri” ve “Kamulaştırma Komisyonunun Oluşturulması” başlıklı gündem maddeleri birer birer görüşülerek karara bağlandı.

    Buna göre;

    Şanlıurfa Belediyesi 2010 yılı kesin geliri 159.633.074.71 TL olarak belirlenirken, kesin gideri ise 142.172.821.07 TL olarak açıklandı.

   -Taşınmaz Mal Devri- başlıklı gündem maddesine göre; Kaleboynu Mahallesi 4805 Ada 1 Nolu parselde yer alan karakol yerinin İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisi gerçekleştirildi.

   -Kamulaştırma Komisyonunun Oluşturulması- başlıklı gündem maddesine göre AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Küçük, M.Emin Özyavuz ve M.Emin İfşa oy birliğiyle kamulaştırma komisyonuna seçildiler.

    Ayrıca toplantıda, Haleplibahçe Projesi ve Cengiz Topel Kavşağındaki yeni düzenlemeler hakkında belediye meclis üyelerine, Şanlıurfa Belediyesi İnşaat Mühendisi Hüseyin Alagöz tarafından bilgi verildi. Projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Fakıbaba ve meclis üyeleri, projeleri önümüzdeki günlerde STK’ların da gündemine sunmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com