Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİM

KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİM

Şanlıurfa’da hizmet veren kamu kurumlarında çalışanlara yönelik Şanlıurfa Valiliği tarafından verilen eğitimler devam ediyor.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2015 Cumartesi 16:46
KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİMŞanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün talimatıyla son olarak; 4483 Sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Kanunu ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun disiplin hükümleri konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik Konferans Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Şanlıurfa’daki kamu kurumlarından temsilciler katıldı. Şanlıurfa Valiliği İl İdare Kurulu Müdürlüğü tarafından organize edilen bilgilendirme toplantısında Maarif Müfettişleri Serkan Kurt ve Soner Uluay’la birlikte Defterdarlık Personel Müdürü Nurhan Boz eğitimi gerçekleştirdi.

Düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla Şanlıurfa’daki kamu kurum ve kuruluşlarında disiplin uygulamaları ve ön inceleme konusunda karşılaşılan sorunların çözümü, uygulama birliği; işlemlerin etkin, süratli ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi ile ilgili personelin bilgilendirilmesi amaçlandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Erdoğan'a Suikast olmazsa...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com