Advert
Advert
Advert

KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİM

Şanlıurfa’da hizmet veren kamu kurumlarında çalışanlara yönelik Şanlıurfa Valiliği tarafından verilen eğitimler devam ediyor.

KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİM
KAMU ÇALIŞANLARINA 'BİLGİLENDİRME' EĞİTİMŞanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün talimatıyla son olarak; 4483 Sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Kanunu ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun disiplin hükümleri konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik Konferans Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Şanlıurfa’daki kamu kurumlarından temsilciler katıldı. Şanlıurfa Valiliği İl İdare Kurulu Müdürlüğü tarafından organize edilen bilgilendirme toplantısında Maarif Müfettişleri Serkan Kurt ve Soner Uluay’la birlikte Defterdarlık Personel Müdürü Nurhan Boz eğitimi gerçekleştirdi.

Düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla Şanlıurfa’daki kamu kurum ve kuruluşlarında disiplin uygulamaları ve ön inceleme konusunda karşılaşılan sorunların çözümü, uygulama birliği; işlemlerin etkin, süratli ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi ile ilgili personelin bilgilendirilmesi amaçlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı