Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Kalkınma Akademisi ilk gün toplantısı yapıldı

Kalkınma Akademisi ilk gün toplantısı yapıldı

Şanlıurfa'da kalkınma Akademisi tarafından organize edilen "Güneydoğu'da kalkınma süreci" ile ilgili iki günlük Programın ilk gün toplantısı gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 14:47
Kalkınma Akademisi ilk gün toplantısı yapıldı

Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen toplantı Şanlıurfa hilton Otel'de gerçekleştirilen ilk günkü toplantı sabah saatlerinde verilen kahvaltıyla başladı. 

Şanlıurfa'nın kalkınma sürecinin tartışıldığı toplantıya yazar Orhan Miroğlu Haliliye Belediye başkanı Fevzi Demirkol, vali yardımcısı Aylin Kırcı, Harran Üniversitesi Rektörü Halil Mutlu, GAP İdaresi Başkanı, ŞUTSO Başkanı ve çok sayıda oda ve STK temsilcileri katıldı. 

YORUMLAR
  • yorum2014-11-23 09:19:25Hüseyin

    Tüm sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin iş adamlarının yatırımcıların akademisyenlerin köşe yazarlarımızın medyanın düşüncelerini paylaşması yarınlarımız adına önemli bir adım olabilir

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com