Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi KALKINMA AJANSI TOPLANTISI ŞANLIURFA’DA YAPILDI

KALKINMA AJANSI TOPLANTISI ŞANLIURFA’DA YAPILDI

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Karacadağ Kalkınma Ajansının Mayıs ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2015 Çarşamba 20:27
KALKINMA AJANSI TOPLANTISI ŞANLIURFA’DA YAPILDI

Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreterlik binasında yapılan toplantıya Vali İzzettin Küçük’le birlikte; Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Halil Akkaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Yardımcı Mahmut Kırıkçı ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi adına Yerel Ekonomiyi Güçlendirme Dairesi Başkanı Necati Pirinçcioğlu katıldı.

Toplantıda; Nisan 2015 döneminde gerçekleştirilen faaliyetler ile devam eden proje uygulamalarının ilerleme durumları ele alındı. Ajans tarafından önceki dönemlerde sözleşme imzalanıp uygulamalarına başlanan 2013 yılı Turizm Altyapısı Mali Destek Programı, 2013 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı, 2014 yılı KOBİ Mali Destek Programı, 2014 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı, 2014 yılı Yenilenebilir Enerji Mali Destek Programı ve 2014 yılı Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı'nın uygulamalarının devam ettiği belirtildi.  Toplantıda destek sözleşmesi imzalanarak uygulaması devam eden proje ve faaliyetlerle ilgili iki aylık Program İlerleme Raporları ile uygulaması sona eren ve başarı ile tamamlanan 2014 yılı Teknik Destek Programı Kapanış Raporu ele alındı.

Toplantıda ayrıca, Ajansın 2014 Yılı İç Denetim Raporu, 2014 Yılı Sayıştay Raporu ve 2016 Yılında Ajans tarafından yürütülmesi planlanan Güdümlü Proje Önerileri görüşüldü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com