Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat KALEMDER'den teşekkür mesajı

KALEMDER'den teşekkür mesajı

KALEMDER Başkanı Abdullah GÖÇMEZ, "DÜNYA GENÇLERİNİN DİLİNDEN EFENDİMİZ" programına Katılan herkese teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2015 Çarşamba 12:50
KALEMDER'den teşekkür mesajı

 Göçmez teşekkür mesajında şu görüşlere yer verdi: "Peygamber Efendimiz (sav) dünyaya teşriflerinin Miladi 1444’inci seneyi devriyesini kutladığımız 20 Nisan Pazartesi günü Saat.20.00’de Büyükşehir Belediyesi Nikâh ve Konferans Salonunda (Mozaik AVM yanı) Hayrat Vakfı, KALEMDER ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin birlikte organize ettiği Dünyanın farklı ülkelerinden gelerek ülkemizde eğitimlerine devam eden uluslararası öğrencilerimizin tertiplemiş olduğu "DÜNYA GENÇLERİNİN DİLİNDEN EFENDİMİZ" programına Katılan siz değerli basın mensuplarına, Şanlıurfa Valimiz İzzettin KÜÇÜK'e, Akparti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin NEBATİ'ye, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin GÜVENÇ'e Akparti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e, Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan TAŞALTIN'a Kapanış duasını yapan Şanlıurfa Müftüsü İhsan Açık'a ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz."

HAYRAT VAKFINDAN DA TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI:

Programı organizatörlerinden Hayrat Vakfı Şanlıurfa Şube Sorumlusu Faysal Vuran ise "Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen gençlerin peygamber efendimizin farklı bir yönünü anlattığı bu programda bir aradayız. Peygamber efendimizin getirdiği hidayet nurları,rahmet düsturları asrı saadette ki cahiliye sıkıntılarından kurtardığı gibi bu asırda da alem-i islamın içinde bulunduğu sıkıntılardan da kurtarabileceğine inanıyoruz. Bu vesileyle Hayrat Vakfı olarak Şanlıurfamıza da bu programı organize ettik. Halkımızın yoğun ilgisine teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com