Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Kalem der: Millet ve İradesine Yapılan Alçak Kalkışmayı Lanetliyoruz

Kalem der: Millet ve İradesine Yapılan Alçak Kalkışmayı Lanetliyoruz

Darbe kalkışmasına Kalem Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği sert tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2016 Pazartesi 09:42
Kalem der: Millet ve İradesine Yapılan Alçak Kalkışmayı Lanetliyoruz

Kalem Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği Başkanı Abdullah Göçmez yaptığı açıklamada: “Vatanımızın bütünlüğüne, birliğine, beraberliğine, dirliğine, istikrarına, emniyetine, huzur ve istiklaline zarar vermeyi hedefleyen bu alçak darbe girişimini ve müdahaleyi nefretle kınıyoruz.

Milletin iradesine karşı yapılan hain darbe girişimi, milletimizin engin feraseti, devletimizin ve STK'ların kahramanca dik duruşu ile püskürtülmüştür. Millet ve iradesine yapılan kalkışma büyük bir mücadele örneği ortaya konularak amacına ulaşamadan engellenmiştir.
Vatanı işgale, devleti ele geçirmeye, millete ayar çekmeye yeltenenlerin 15 Temmuz akşamı başlattığı darbeyi püskürten, darbeci kahpelerin yüzüne tüküren milletimize minnet borçluyuz. Millete ve devlete karşı ayaklananlar, küresel şebekelerin ayak oyunlarına tetikçiliğe soyunanlar bilinki Millet ayaktadır, Çanakkale Ruhu hayattadır.
Rabbimizden darbecilere karşı milletçe gösterdiğimiz birlik ve beraberliğemize kuvvet vermesini ve daim olmasını niyaz ediyoruz.
Bu onurlu mücadelede dimdik duran emniyet güçlerimize ve aziz halkımıza, kavlî ve fiili dualarıyla destek olan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyor, bu direnişte şehit düşen kardeşlerimize Allah’tan gani rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Washington karıştı! sular durulmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com