Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kahramanmaraş'ta evlilik okulu ilk mezunlarını verdi

Kahramanmaraş'ta evlilik okulu ilk mezunlarını verdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Evlilik Okulu ilk mezunlarını verdi.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2015 Perşembe 15:30
Kahramanmaraş'ta evlilik okulu ilk mezunlarını verdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğünce organize edilen ve ilk kez açılan Evlilik Okuluna 400 kişi kayıt yaptırdı. Evlilik Okulu ilk grup derslerine düzenli olarak ise 120 kişi katıldı.

Hafta sonları verilen derslerde Araştırmacı Yazar Vehbi Vakkasoğlu, “Aile İçi İletişim” , Profesör Dr. Nuri Kahveci, “İslam’da Aile ve Eşlerin Dini Sorumlulukları”   Proje Danışmanı ve Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit ise “Evlilikte Duygusal Zeka, Hısım-Akraba Evliliğimiz, Evlilik Çatışmasına Sebep Olan Faktörler ve Çözüm Yolları ile Kadın Erkek ve Mahremiyeti” konularında katılımcıları bilgilendirdiler.

İlk mezuniyet törenine 95 kişi katılırken, mezun olanlara sertifikaları Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, Proje Danışmanı ve Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit, Yazar Vehbi Vakkasoğlu, Profesör Dr. Nuri Kahveci ve Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran tarafından verildi.

Evlilik Okulu’nda 5-6 Eylül ve 12-13 Eylül 2015 tarihlerinde verilen derslerinin ardından 3-4 Ekim 2015, 17-18 Ekim 2015, 14-15 Kasım 2015, 28-29 Kasım 2015, 12-13 Aralık 2015, 26-27 Aralık 2015 ve 9-10 Ocak 2016 tarihlerinde devam edileceği belirtildi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com