Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat KAGEM Şanlıurfa’da Tanıtıldı

KAGEM Şanlıurfa’da Tanıtıldı

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) Kuruluş aşaması İştişare toplantısı 06.01.2016 Çarşamba günü Şanlıurfa İl Müftülüğünde yapıldı.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2016 Çarşamba 22:40
KAGEM Şanlıurfa’da Tanıtıldı


Toplantıya İl Müftüsü İhsan Açık, İl Vaizeleri Edibe Yıldırım, Ayşe Boloğur, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri,  Aile ve Dini Rehberlik bürosu Vaizi Hasan Açıl ve çeşitli vakıf ve derneklerden önde gelenler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müftüsü İhsan Açık " İl Müftülüğü öncülüğünde, STK kadın kollarıyla yapılan çeşitli çalışmalardan bahsederek KAGEM’in bu çalışmalara büyük katkıda bulunacağını söyleyerek, kadın, toplumu ayakta tutan bir değerdir. Gençlik ise toplumun geleceği ve umududur. Kadına ve gençliğe yönelik yapılan her çalışma, o toplumun her yönden gelişmesi için büyük bir yatırımdır. İlimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Toplantı TDV KAGEM tanıtım filminin izlenmesinin ardından son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com