Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Kadir İnanır taraf yazarını haşladı

Kadir İnanır taraf yazarını haşladı

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2010 Çarşamba 16:50
Kadir İnanır taraf yazarını haşladı

Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalının, olaylı Magazin Gazetecileri Gecesinde yaşananlarla ilgili sözleri ünlü aktör Kadir İnanırı çok kızdırdı.

Kadir İnanır Ahmet Kayaya çatal atıldığı gece oradaydı ama korkmuş ve çıkmış olabilir sözlerine sert çıkan İnanır şu açıklamalarda bulundu;

İşte bir adam çıkıyor, kalitesiz ve sevgisiz bir yaklaşımla, yaptığım röportajı tam okumuyor... Ben orada Ahmet Kayaya çatal bıçak atanlara bir şeyler söylüyorum, onlar cevap veremiyor, o gazeteci yetmesi cevap veriyor. Sanki onların yalakalığını yapıyor. Bir de beni korkaklıkla suçluyor. Korkak insan yanında koruma taşır. Beni gerçekten tanısa utanacak yazdıklarından. Benim Allahtan başka kimseden korkmadığımı bu ülkede yaşayan herkes biliyor, o yeni yetme bilmiyor. Sırtımdan şöhret olma sevdasına kapılanlar hep hüsrana uğradı, zaten üç beş kişiyi de geçmezler.

EN SAKINCALI YERDE BİLE ÇOK SEVENİM VAR

Bu ülkenin her karış toprağında elini kolunu sallayarak gezebilecek ender insanlardan biriyim ben. En sakıncalı denilen yerlerde bile çok sevildiğimi biliyorum. Bu değer benim en büyük servetimdir. Ahmet Kayaya o saldırının yapıldığı gece orada olmadığımı söylemiyorum ki ben. Salonun bir köşesinde oturuyorum ben o gece, protokol masasındayım. Ahmet geldi, öpüştük. Sonra kapının dışında bir hır gür oldu. Ne olduğunu anlayamadım, diyorum ben. Bilseydim ben buna müdahale ederdim, diyorum.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com