Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kadınlar'da Aktif Çalışıyor

Kadınlar'da Aktif Çalışıyor

Celalettin Güvenç, AK Parti Kadın Kolları tarafından organize edilen Karaköprü İlçesi Şenevler Mahalle Toplantısında Kadınlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2014 Perşembe 15:50
Kadınlar'da Aktif Çalışıyor

AK Parti Kadın Kolları tarafından organize edilen Karaköprü İlçesi Şenevler Mahalle Toplantısında Kadınlarla bir araya gelen Celalettin Güvenç, Kadınlara, yaşlılara, çocuklara ve gençlere ayrı ayrı özel projeler gerçekleştireceklerine vurgulayarak, halkın teveccühünü boşa çıkartamamak için çalışacaklarını söyledi.
30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Türkiye’nin önünün yeniden açılacağını söyleyen Celalettin Güvenç, şer odaklarının bir kez daha geri adım atacağını toplantıda yer alan kadınlara anlatarak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın milletin iradesiyle güç kazanıp dünya çapındaki projelerini millettin hizmetine sunacağını ifade etti.
Yerel seçimlerin Şanlıurfa açısından dabüyük bir öneme sahip olduğunu belirten Celalettin Güvenç, Şanlıurfa merkezin, ilçelerin, köylerin, mahallelerin artık tek elden Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetileceğini dile getirerek, Şanlıurfa’nın tüm ilçeleri ve köyleri aynı gözle görülüp her alanda tek elden planlanacağını söyledi.
Kadınlara, yaşlılara, çocuklara ve gençlere ayrı ayrı özel projeler gerçekleştireceklerine vurgu yapan Celalettin Güvenç, Meslek Edindirme Kursları açarak gençleri meslek edindirerek, istihdamlarını kolaylaştıracaklarını belirtti. Kadın Kültür Merkezleri ve Gençlik Merkezlerinin çoğaltılacağına değinen Celalettin Güvenç, kentsel dönüşümü başlatacaklarını ifade ederek, “Güçlü Belediyeler, meclis üyeleriyle; liyakatli, inançlı, ahlaklı, çalışkan insanlarla bu şehri alıp Gaziantep’in önüne geçireceğiz. İnancımız budur. Halkımızda çok büyük bir teveccüh var. Bunu görüyorum, bunu boşa çıkartmamız lazım. Bu yüzden mutlaka insanlarımıza ulaşmamız lazım. Kadın Kollarımız, ilçe teşkilatlarımız, belediyelerimiz, gençlik kollarımız ayrı çalışıyor. Çünkü manipülasyon yapmak isteyen, iftira atan, dezenformasyon yapan bir sürü insan var. Türkiye’nin geleceğiyle ilgili idealleri olan, hayalleri olan, kaygıları olan, düşünceleri olan parti AK Partidir” dedi.
Rahatı Değil Hizmet Etmeyi Tercih Ettik
Rahatı değil hizmet etmeyi tercih ettiğini dile getiren Celalettin Güvenç, bu anlayışla yola çıktıklarını söyleyerek, “30 yıl devlete hizmet ettim. Asıl olan millet, millete hizmettir, milletin duasını almaktır. Daha büyük, güzel bir ülkede, daha yaşanabilir bir çevre ve Şanlıurfa’da; yürüyüş yolları olan, büyük parkları olan bir şehirde yaşayalım. Emin olun bir yandan halkımıza bunları anlatıyoruz bir yandan da saatlerce proje çalışıyoruz” dedi.
Kadınlarla Mahalle buluşmasında AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’e; Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Badıllı eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com