Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kadınlara soba zehirlenmelerine karşı eğitim verildi

Kadınlara soba zehirlenmelerine karşı eğitim verildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kadın kültür merkezlerinde, Yangın Güvenliği ve Karbon monoksit zehirlenmesine karşı kadınlara yönelik eğitim semineri verdi.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba 21:29
Kadınlara soba zehirlenmelerine karşı eğitim verildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca, Kadın Kültür Merkezlerinde kadınlara yönelik düzenlenen seminerde, olası yangınlarda karbon monoksit zehirlenmelerine karşı yapılması gerekenler, Sinevizyon eşliğinde uygulamalı olarak gösterildi.

Çeşitli sunumların ve bilgilendirmenin yapıldığı seminerde, kış aylarında yakılan sobalardan dolayı yaşanan olumsuzlukların önüne geçmeyi hedefleyen İtfaiye’nin bu seminerlerine kadınlar ilgi gösterdi.

Kadın Kültür Merkezlerinde, soba zehirlenmeleriyle ilgili bilgilendirme semineri yaptıklarını ifade eden İtfaiye Daire Başkanı Halil Kırmızı, “Vatandaşlara bu konularda daha duyarlı olmalarını, sobayı tamamen söndürerek uyumalarını ve üzerine herhangi bir ilave eklemeleri hakkında bilinçlendirme semineri düzenledik. Kömür ve odun alırken, TSE’ye uygunluğunu olmasını ve yetkili bayilerden almasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca bacaların temizlenerek gerekli önlemlerin alınmasını öneriyoruz.” dedi.

Yangın ve soba zehirlenmelerine karşın 7. seminerini kadınlara veren İtfaiye Daire Başkanlığı, eğitim seminerlerine devam edecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com