Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Kadınlara Girişimcilik Eğitimi (VİDEOLU)

Kadınlara Girişimcilik Eğitimi (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve KOSGEB ile Karacadağ Kalkınma Ajansı işbirliğiyle girişimci kadınlara yönelik düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" devam ediyor.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2015 Çarşamba 12:51
Kadınlara Girişimcilik Eğitimi (VİDEOLU)

Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve kadın girişimcileri, iş planı kavramıyla tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursu'nda girişimcilere yönelik eğitimler sürüyor. Girişimci ruhuna sahip kadınların bilgi ve deneyim kazanımlarıyla, eğitim sonunda kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecek altyapıyı kazanmalarını hedefleyen eğitimler, gruplar halinde devam ediyor. 3. gruba ulaşan eğitim döneminde, bu grupta 30 kadın girişimci adayına daha 10 gün süre ile eğitim verilecek.

Toplam 180 kadının eğitim alacağı program sonunda girişimci kadınların KOSGEB'den 30 bin lira hibe ve 70 bin lira kredi imkânından faydalanmasına Haliliye Belediyesi öncülük etmiş olacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com