Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kadınlar ve çocuklar Halfeti'yi keşfetti

Kadınlar ve çocuklar Halfeti'yi keşfetti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Büyükşehirle Önce Sen Keşfet’ sloganıyla başlatılan Kültür ve Turizm gezileri kapsamında hafta sonu Halfeti turları düzenlendi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2014 Pazar 16:32
Kadınlar ve çocuklar Halfeti'yi keşfetti

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Halfeti turları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görerek, memnuniyetle karşılandı. Bazı vatandaşlar, Halfeti ilk kez göreceklerinden dolayı heyecanlı oldukları görüldü. Bazı vatandaşlar ise hafta sonlarını Halfeti gezisiyle değerlendi.

Yoğun katılımın sağlandığı Halfeti gezisinde yer alan vatandaşlardan Şanlıurfa’da çeşitli kurumlarda görev yapan Makbule Gökbudak, Fadime Tombal ile Şanlıurfa’ya misafir olarak Konya’dan gelen Ayşe Kabak; Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Halfeti gezisi hakkında memnuniyetlerini ifade ettiler.

Üç senedir Şanlıurfa’da görev yaptığını ve Şanlıurfa’yı çok sevdiğini söyleyen Makbule Gökbudak, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin projesini duyduk ve geldik. Devamını bekliyoruz” dedi.

Şanlıurfa’nın birçok güzelliğinin bulunduğunu belirten Fadime Tombal ise, “Halfeti gezisinin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlendiği duyduk. Büyükşehir Belediye Başkanı ve yetkililer sayesinde birçok yeri gezme imkânımız olacak. Bu gün Halfeti’yi gezecek ve göreceğiz. Çok güzel bir yer olduğunu duyduk. Arkadaşlarımızı davet ettik birlikte gidip gezeceğiz” dedi.

Çok Güzel Bir Uygulama İlk Defa Böyle Bir Hizmetle Karşılaştım

Şanlıurfa’ya Konya’dan misafir olarak gelen Ayşe Kabak ise, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin güzel bir uygulaması olduğunu duyduğunu ve katılmak istediğini ifade ederek, “Halfeti’ye gideceğiz. Büyükşehir Belediyesinin bu uygulaması hiçbir yerde yok. Çok güzel bir uygulama ilk defa böyle bir hizmetle karşılaştım” şeklinde konuştu.

Öte yandan ‘Büyükşehirle Önce Sen Keşfet’ projesine 72 vatandaş iki otobüsle Halfeti gezisine katılım gösterdi.

YORUMLAR
  • yorum2014-06-23 20:10:41nurgül mengücek

    benle eşim de şanlı urfaya gitmek istiyoruz eyer yardımcıolursanız halkımızlapeygamberler şehrine gitmek isterim

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com