Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kadınlar, Suriyeli Çocukları Sevindirdi

Kadınlar, Suriyeli Çocukları Sevindirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in eşi Turan Güvenç ve AK Parti Kadın Kolları Suruç’ta bulunan Kobanili misafirler için topladıkları yardımları Suruç Yatılı Bölge Okulu’nda kalan misafirlere dağıttılar.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2014 Perşembe 07:32
Kadınlar, Suriyeli Çocukları Sevindirdi


Yatılı Bölge Okulu’nda kalan Suriyeli misafirler için yardım ziyaretinde Turan Güvenç’e, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Geçici barınma merkezinde kalan Suriyeli kardeşlerimizi ziyaretleri sırasında kadın ve çocuklarla tek tek ilgilenen Turan Güvenç, beraberlerinde getirdikleri; çocuk giysisi, oyuncak, battaniye vb. yardımları dağıtarak, evlerinden, vatanlarından ayrı kalan çocukların sevinmesini sağladılar.  
Ziyaret sırasında Turan Güvenç ve beraberindekilere Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Kılıç da eşlik etti.

“El Ele Verip Mazlumlara Yardımları Ulaştıralım”

Ziyaretin ardından burada bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Kılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin ilk günden itibaren mazlum kardeşlerinin yanında yer aldığını belirterek, büyük bir fedakarlıkla görevini yapan Büyükşehir Belediyesi personeline teşekkür etti.
Başkan Vekili Nihat Kılıç, bugün Büyükşehir Belediyesi olarak önce Suruç’ta Kaymakamlığı ziyaret ettiklerini ve akabinde sınırın sıfır noktasında incelemelerde bulunduklarını belirterek, “Sonra sınırın sıfır noktasına gittik. Sorunları ve sıkıntıları yerinde gördük. Büyükşehir Belediyemizin ve arkadaşlarımızın çalışmalarını inceledik. Bu konuda; Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyoruz. Gerçekten, arkadaşlarımız göçün başladığı ilk günden itibaren tamamıyla Suruç’ta, görevlerinin başında mazlum olan insanlara hizmet için ellerinden geldiğince mesai saati gözetmeksizin çalışmaktalar. Bu hususta da çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Gelen mazlum halkın sorunlarının tespiti ve çözümü konusunda halkımızı daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Buradaki insanlar gerçekten mazlum. El ele, birlik ederek bu insanlarımıza yardımlarımızı ulaştıralım. Özellikle Kurban Bayramı Arifesinde bu insanlarımıza ve çocuklara yardımlarımızı ulaştıralım” dedi. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com