Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kadınlar Güvenç’e Yoğun İlgi Gösterdi

Kadınlar Güvenç’e Yoğun İlgi Gösterdi

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, her gittiği yerde, il ve ilçe esnaf gezilerinde, köylerde özellikle kadın ve çocuklardan oldukça fazla ilgi görüyor ve sevgiyle, zılgıtlarla karşılanıyor.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2014 Cumartesi 15:35
Kadınlar Güvenç’e Yoğun İlgi Gösterdi


Seçim gezileri sırasında bile yollarda karşılaştıkları kadın ve çocuklarla ayakbaşı da olsa kısa süre sohbet ederek kendisini tanıyıp tanımadıklarını sorduktan sonra kadınlara her zaman çok değer verdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç,“Anne olan, düne kadar hiçbir hak ve hukuku tanınmayan Urfalı kadınlarımız bizim için çok önemli. Köylerde özellikle su başta olmak üzere her işin sıkıntısını başta kadınlarımız çekiyor. Artık kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin, en önemlisi memleketimizin kaderini değiştireceğiz inşallah. Başbakanımız ülkemizin kaderini değiştirme, dünyanın sayılı devletleri arasına, Atatürk’ün de dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma gayretini sürdürdüğü gibi, bizlerde hep birlikte Şanlıurfa’mızın kaderini değiştireceğiz inşallah. Bu değişimin ve bu dönemin önünü açmamız lazım. Sonuca yaklaştığımız an çok zorluklarla karşılaşacağız. Hayatın her halinde kadınlarımızla, erkeklerimizle, gençlerimizle hep birlikte, el ele çalışacağız. Allah yardımcımız olsun. Tempomuzu arttıracağız” dedi.
Belediyede kadınlarla ilgili ayrı bir birim oluşturacağız
Çalışmalarını süratle davam ettireceklerini ve kadınlara da çok önem verdiklerini belirten Güvenç, “1 Nisan 2014’ten itibaren kadınlarla, kültürle, sporla ilgili başlı başına birimler kurup, yaklaşık 400 trilyon lira gibi büyük bütçe ayıracağız. Kadın Derneklerimizle oturup neler yapacağımızı belirleyeceğiz. Bu işin başına da bir kadın getireceğiz. Kadınların halinden kadınlar anlar. Artık kadınlarımızın önemi çok daha iyi bilinecek” diye konuştu.
Ayak başında da olsa, çalışmaları hakkında kısa öz bilgiler veren Celalettin Güvenç, kendilerinin, çocuklarının, Şanlıurfa’nın geleceği için mutlaka kendilerini desteklemeleri ve eşlerini de ikna etmeleri gerektiğini belirterek, kadınların desteğini istiyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com