Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Kadınlar Gününü kutladı.

Kadınlar Gününü kutladı.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2010 Pazartesi 13:29
Kadınlar Gününü kutladı.

Özyavuz mesajında şu görüşlere yer verdi:
"Zamanın geçişini değerli kılan, ilerlemedir. Geçtiğimiz yüzyılın başında, daha 1920'lerde kadın-erkek eşitliğini sağlamak ve Türk kadınını aktif hayatla bütünleştirmek yönünde çoğu batı ülkesinden önce, Atatürk sayesinde büyük adımlar atılmıştır. Türk Kadını her zaman başta tüm komşu ülkeler olmak üzere Dünya ülkelerine örnek olmuştur. Elde ettiği başarılar, kazanımlar ve toplumdaki yeri itibari ile örnek teşkil etmiştir. Milli Mücadele de Türk Kadınının fedakârlıklarını tarih çok iyi bilmektedir.
 
Biz Türk kadınları olarak geçmişten bu yana hep daima eşitliği ve beraberliği savunmuşuzdur.
Biz kadınlar olarak  yükselttiğimiz ses karşılıksız kalmamalıdır. Kadının ve ailenin toplumsal statüsünün yükselmesi için her alanda çabalaması ve başarıya ulaşması gereklidir. Kadının yaşamın her alanında karşılaştığı sorunların çözümünde erkek de sorumluluk üstlenmelidir. Toplum içinde etkin olarak var olma savaşını  bir arada vermeliyiz ki başarıyı daha iyi yakalayalım. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım"
diye konuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com