Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Kadına en büyük destek, Mikrokredi

Kadına en büyük destek, Mikrokredi

Şanlıurfa Belediyesi’nce Şair Nabi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende, 100 ev hanımına daha 1.000 TL’lik kredi desteği sağlandı.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2012 Salı 16:03
Kadına en büyük destek, Mikrokredi

Daha önce 1100 olan kredi sayısı bu törenin ardından 1200e ulaştı.

Kültürlerarası Diyalog Formu programından dolayı kredi dağıtım törenine katılamayan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın yerine Eşi Gül Fakıbaba ve Başkan Yardımcısı Emin İzol törende hazır bulundu.

Bayanlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı İzol, Şanlıurfa Belediyesi olarak bayanlara büyük önem verdiklerini belirterek Fakıbaba’nın bu konudaki titizliğinden bahsetti.

Konuşmanın ardından kredi dağıtım törenine geçildi.

Başkan Fakıbaba’nın Eşi Gül Fakıbaba ve diğer davetlilerin katılımıyla 100 ev hanımına daha 1.000 TL’lik kredi desteği sağlandı. Böylelikle sayıları 1100 olan mikro kredi üye sayısı 1200’e ulaştı.    T

örene, Belediye Başkanı Fakıbaba’nın Eşi Gül Fakıbaba ve Başkan Yardımcısı İzol’un yanı sıra Özel Kalem Müdürü Nihat Karatoprak, Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Necati Satıcı, Orhan Aksoy, Sosyal Yardım Birim Sorumlusu İbrahim Akbaş, Mikrokredi Sorumlusu Hakkı Murat, Şanlıurfa Belediyesi Kadın ve Çocuk Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Nihal Atilla, bazı STK temsilcileri, belediye birim amirleri ve çok sayıda mikro kredi üyesi bayan katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com